Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Natalia Mędrzyk: Czołówka bardzo się wyrównała

Natalia Mędrzyk: Czołówka bardzo się wyrównała

fot. Łukasz Krzywański

– Przyszły sezon będzie ciekawy, tym bardziej że czołówka bardzo się wyrównała. Ciekawy skład zbudował zespół z Rzeszowa, mocny będzie też BKS, a reszta drużyn będzie na tyle dobra, że do każdego meczu trzeba będzie przystąpić w pełni skoncentrowanym i nie odpuszczać żadnemu przeciwnikowi – powiedziała nowa zawodniczka Chemika Police, Natalia Mędrzyk.

Natalia Mędrzyk była szóstkową zawodniczką reprezentacji Polski, która rywalizowała w turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw świata. Z udziału w World Grand Prix wykluczyła ją kontuzja, ale proces rehabilitacyjny przebiega zgodnie z planem. – W tej chwili rehabilituję się pełną parą. Jestem w trakcie zabiegów, które przyspieszają zrastanie się kości. Chodzę na basen i siłownię. Wykonuję różne ćwiczenia – powiedziała Natalia Mędrzyk, która w nadchodzącym sezonie ligowym będzie broniła barw Chemika Police, choć sama przyznała, że myślała również o obraniu zagranicznego kierunku. – Miałam myśli o wyjeździe za granicę, ale stwierdziłam, że do mistrza Polski rzadko ma się okazję trafić, a zagraniczny klub będzie otwartą opcją na kolejne lata – dodała przyjmująca reprezentacji Polski.Nie ukrywa ona, że długo nad propozycją od mistrza Polski się nie zastanawiała. Nie dość, że trafiła do klubu, który walczy o potwierdzenie dominacji w Polsce, zagra ponownie w Lidze Mistrzyń, to jeszcze zawodniczka będzie blisko rodzinnego domu. – Chemik jest jednym z najbardziej profesjonalnych klubów w Polsce. Długo się więc nie zastanawiałam. W tych rejonach Polski mnie jeszcze nie było i jestem ciekawa, co nas czeka w nadchodzącym sezonie. Nie mogę się już doczekać nowej przygody – zaznaczyła Mędrzyk. – Jest to miejsce bliskie mojemu sercu, ponieważ w tych rejonach mam część rodziny ze strony mamy, rodziców, tak blisko rodziny dawno nie byłam – dodała nowa zawodniczka zachodniopomorskiej ekipy.

Dotychczas Mędrzyk wywalczyła tylko jeden medal mistrzostw Polski, a w dodatku nie z najcenniejszego kruszcu, więc ma nadzieję, że po sezonie 2017/2018 się to zmieni. – Mam tylko brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z Muszynianką. Nie ukrywam, że złoty medal wywalczony z Chemikiem ładnie wyglądałby na szyi – oceniła Mędrzyk, która zdaje sobie sprawę, że w kolejnych rozgrywkach o powtórzenie dominacji na krajowym podwórku przez policki zespół wcale nie będzie łatwo. – Przyszły sezon będzie ciekawy, tym bardziej że czołówka bardzo się wyrównała. Ciekawy skład zbudował zespół z Rzeszowa, mocny będzie też BKS, a reszta drużyn będzie na tyle dobra, że do każdego meczu trzeba będzie przystąpić w pełni skoncentrowanym i nie odpuszczać żadnemu przeciwnikowi – zakończyła nowa zawodniczka Chemika.

źródło: Chemik Police TV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved