Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Młoda rozgrywająca w zespole z Dąbrowy Górniczej

Młoda rozgrywająca w zespole z Dąbrowy Górniczej

fot. smspzps.pl

Agata Michalewicz w nadchodzącym sezonie reprezentować będzie barwy Tauronu MKS-u Dąbrowa Górnicza. – Chciałabym pokazać się z jak najlepszej strony, doskonalić swoje umiejętności i nabierać kolejnych doświadczeń – mówi 19-letnia absolwentka SMS-u PZPS Szczyrk.Agata Michalewicz na swoim koncie ma sporo sukcesów w młodzieżowej siatkówce. W poprzednim sezonie w barwach Atomu Trefla Malbork wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorek, a w meczu o trzecie miejsce została wybraną MVP spotkania. Rok wcześniej zdobyła wicemistrzostwo Polski juniorek i tytuł najlepszej rozgrywającej turnieju finałowego. Jako kadetka zdobyła wicemistrzostwo oraz mistrzostwo Polski, a jako młodziczka brązowy oraz dwa złote medale mistrzostw Polski.

Ponadto grała w młodzieżowych reprezentacjach Polski, a w 2015 roku reprezentowała kraj w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Rok temu znalazła się w szerokiej kadrze pierwszej reprezentacji, prowadzonej przez trenera Jacka Nawrockiego.

Bardzo się cieszę, że w nadchodzącym sezonie będę reprezentować barwy MKS-u. Chciałabym pokazać się z jak najlepszej strony, doskonalić swoje umiejętności i nabierać kolejnych doświadczeń. Mam nadzieję, że razem z całą drużyną stworzymy waleczny i ambitny zespół. Pozdrawiam wszystkich kibiców! – mówi utalentowana rozgrywająca.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved