Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Marcyniak: Jest dużo rzeczy do poprawy, ale wynik cieszy

Mariusz Marcyniak: Jest dużo rzeczy do poprawy, ale wynik cieszy

Bardzo dobrze, że się podnieśliśmy – były też przecież niektóre ciężkie sety na przewagi, a jednak zwyciężyliśmy dość pewnie. Jest dużo rzeczy do poprawy, ale uważam, że postawa zespołu była pozytywna i wynik cieszy – mówi po wygranym sparingu z białoruskim zespołem środkowy Aluron Virtu Warty Zawiercie, Mariusz Marcyniak.

Fajnie, że wygraliśmy 3:1. Wiedzieliśmy, że mistrz Białorusi to wartościowy przeciwnik. Ma doświadczonych zawodników, więc jest satysfakcja. Bardzo dobrze, że się podnieśliśmy – były też przecież niektóre ciężkie sety na przewagi, a jednak zwyciężyliśmy dość pewnie. Jest dużo rzeczy do poprawy, ale uważam, że postawa zespołu była pozytywna i wynik cieszy – ocenia sparingowy triumf nad Szachciorem Soligorsk Mariusz Marcyniak, nowy środkowy Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

To już jest moment, w którym musimy zacząć grać troszkę lepiej niż we wcześniejszym okresie. Na treningach pojawia się coraz więcej elementów siatkarskich. Mam nadzieję, że będziemy nadal szli w tę stronę, w którą idziemy i ze sparingu na sparing wszystko będzie wyglądało jeszcze lepiej – mówi siatkarz Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Mariusz Marcyniak już 30 września po raz pierwszy doświadczy żywiołowego dopingu zawierciańskich fanów Jurajskich Rycerzy. – Jeszcze nie wiem, jaka atmosfera panuje tu na meczach, ale z tego co chłopaki mówili – można spodziewać się wielu kibiców. Tym bardziej teraz, gdy będziemy grać w PlusLidze. Myślę, że to spora atrakcja i fajna rozrywka dla kibiców. Serdecznie wszystkich zapraszamy, na pewno dostarczymy dużo emocji.

źródło: aluronwarta.pl