Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Wawrzyniak zagra w Impelu Wrocław

Magdalena Wawrzyniak zagra w Impelu Wrocław

fot. orlenliga.pl

Wrocławski klub pozyskał nową atakującą. Jest nią Magdalena Wawrzyniak, która obok Julii Szczurowskiej będzie odpowiedzialna za działania ofensywne drużyny.

Magdalena Wawrzyniak to kolejna doświadczona zawodniczka zakontraktowana przez wrocławski klub. Wcześniej grę siatkarki można było obserwować m.in. w drużynie Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna lub Enea PTPS Piła. Wawrzyniak ma także za sobą sezon spędzony w lidze włoskiej – w zespole Igor Gorgonzola Novara. – Cieszę się, że od przyszłego sezonu zagram w Impelu Wrocław. Od wielu osób słyszałam, że jest to dobry i solidny klub z dobrym trenerem, dlatego wierzę, że ten rok będzie owocny. Jestem także nastawiona na naukę kolejnych, nowych umiejętności i mam nadzieję, że takie nabędę podczas pracy we Wrocławiu – mówi Magdalena Wawrzyniak.W naszym młodym zespole nie mogło zabraknąć miejsca dla trochę bardziej doświadczonych zawodniczek, od których te młodsze będą mogły się uczyć. Witamy Magdę w naszej drużynie i mamy nadzieję na owocną współpracę – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Dotąd wrocławskiemu klubowi udało się zakontraktować osiem zawodniczek. Dwie pozycje są już kompletne – mowa o rozegraniu – Valeria Nichol oraz Weronika Wołodko oraz ataku – Magdalena Wawrzyniak i Julia Szczurowska. Oprócz tego w drużynie zobaczyć będzie można środkowe – Aleksandrę Trojan i Igę Chojnacką oraz libero Marię Stenzel i przyjmującą Natalię Murek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: impelwroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved