Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Piechocki: W Sosnowcu jest trudna hala

Kacper Piechocki: W Sosnowcu jest trudna hala

fot. Katarzyna Antczak

PGE Skra Bełchatów wygrała osiem z dziesięciu meczów i z dorobkiem dwudziestu czterech punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę bełchatowianie zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Będzin. – Czeka nas ciężkie spotkanie na trudnym terenie – powiedział Kacper Piechocki, libero wicemistrzów Polski.

We własnej hali podopieczni duetu trenerskiego Roberto Piazzy i Michała Winiarskiego do tej pory nie przegrali żadnego meczu. Zawodnicy nie ukrywają, że bardzo cieszy ich dotychczasowa dyspozycja. – Wygraliśmy wszystkie mecze u siebie i mamy komplet punktów. To może nas cieszyć, ale tak naprawdę już o tym zapomnieliśmy. Teraz czeka nas ciężkie spotkanie na trudnym terenie. Musimy być w stu procentach skoncentrowani – powiedział Kacper Piechocki.W sobotę bełchatowianie powalczą w Sosnowcu z MKS-em Będzin o kolejne ligowe punkty. – Oczywiście dużo lepiej gra się we własnej hali, ale to my prezentujemy dobrą siatkówkę. Gramy zespołowo. Poza tym każdy z nas gra dobrze, więc dlaczego mamy nie zwyciężyć na wyjeździe? Chcielibyśmy wygrać 3:0, ale to nie jest priorytet. Najważniejsze są zwycięstwa za trzy punkty – podkreślił libero.

I dodał na koniec. – Będzinianie we własnej hali mogą zagrozić każdemu w PlusLidze. W Sosnowcu jest trudna hala, więc zapowiada się ciekawe spotkanie.

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved