Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jakub Głuszak przedłużył umowę z Chemikiem Police

Jakub Głuszak przedłużył umowę z Chemikiem Police

– Podpisałem nowy kontrakt, zostaję w Policach na dłużej – mówi szkoleniowiec mistrzyń Polski, Jakub Głuszak, który poprowadzi zespół Chemika Police również w przyszłym sezonie.

Jakub Głuszak rolę pierwszego trenera przejął pod koniec sezonu 2015/16. Od tego czasu wraz z zespołem wygrał dwa mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski, realizując przedsezonowe oczekiwania. – Chemik to najlepszy klub w Polsce, dlatego zawsze występuje presja wyniku. Mamy bardzo dobry zespół, więc logiczne jest, że oczekuje się od nas zwycięstw. W minionym sezonie sprostaliśmy postawionym celom i wygraliśmy wszystko na krajowym podwórku, co bardzo mnie cieszy. Podpisałem nowy kontrakt, zostaję w Policach na dłużej – mówi szkoleniowiec mistrzyń Polski.Głuszak jest przedstawicielem młodego pokolenia polskich szkoleniowców. Ma dopiero 31 lat. – Nie boję się postawić na pana Jakuba, bo udowodnił, że potrafi sprostać oczekiwaniom. Jeśli mam możliwość zatrudnić młodego Polaka, który włoży serce i będzie się rozwijał, to wątpliwości odkładam na półkę – deklaruje Paweł Frankowski, prezes klubu.

Aktualnie trwa proces budowy kadry na sezon 2017/18. – Proces jest skomplikowany, ponieważ budowa drużyny składa się z wielu etapów. Trzeba dobrać odpowiednio zawodniczki pod względem taktyczno-technicznym, charakterologicznym i finansowym. W naszym klubie staramy się dużo rozmawiać. W procesie transferowym udział biorą sztab szkoleniowy, prezes, dyrektor. To ważne decyzje, którymi wiążemy się na cały kolejny sezon. Nie można strzelić na oślep – kończy Głuszak.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved