Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Fabian Drzyzga zagra w Italii w zespole Miguela Falaski?

Fabian Drzyzga zagra w Italii w zespole Miguela Falaski?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Rozgrywający reprezentacji Polski po opuszczeniu Asseco Resovii Rzeszów myśli o spróbowaniu swoich sił za granicą. Początkowo mówiło się o transferze do Turcji, jednak jak się okazuje, bardziej prawdopodobną opcją jest jednak kierunek włoski. Fabian Drzyzga miałby założyć koszulkę Gi Group Monza.

Początkowo w przypadku Fabiana Drzyzgi mówiło się o transferze do Turcji, a konkretnie do Halkbanku Ankara. Tam jednak przyjdzie duet rozgrywający Raydel Hierrezuelo i atakujący Fernando Hernandez. – Jesteśmy bliscy finalizacji rozmów i podpisania umowy z jednym z włoskich klubów. Niestety na razie nie mogę zdradzić szczegółów i wskazać, o jaką drużynę chodzi – mówi Georges Matijasević, menadżer byłego rozgrywającego Asseco Resovii. – Rzeczywiście początkowo była opcja podpisania umowy w Turcji, ale teraz najbliżej jest do Włoch – dodaje menadżer.

Dla Fabiana Drzyzgi, który w Asseco Resovii spędził ostatnie cztery sezony, byłby to pierwszy zagraniczny transfer. Przypomnijmy, że mistrz świata przed przenosinami do Resovii grał w AZS-ie Częstochowa czy AZS-ie Politechnice Warszawskiej, a w okresie gry młodzieżowej bronił barw ekipy z Olsztyna czy MOS-u Wola Warszawa. Informację o możliwym transferze Drzyzgi do ćwierćfinalisty ostatniego sezonu Serie A (przegrał walkę o półfinał z Diatec Trentino) podają także włoskie media. Gdyby kontrakt został podpisany, trenerem Fabiana Drzygi byłyby szkoleniowiec PGE Skry Bełchatów – Miguel Angel Falasca.

Kto zostanie trenerem PGE Skry Bełchatów?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved