Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anna Korabiec: Jesteśmy w stanie walczyć z każdym

Anna Korabiec: Jesteśmy w stanie walczyć z każdym

fot. Bogusław Krośkiewicz

Faworytem pojedynku Legionovii Legionowo z Chemikiem Police z pewnością były mistrzynie Polski i choć podopieczne Jakuba Głuszaka pokonały gospodynie 3:1, to siatkarki z Legionowa już w premierowej odsłonie pokazały, że faworytki nie będą miały łatwo. – W tym meczu utrzymywałyśmy taki poziom, który pozwolił nam uzyskać całkiem fajne widowisko, które mogło się podobać. Mnie z moim zespołem zawsze gra się cudownie – mówiła libero Legionovii, Anna Korabiec.

Po porażce z Chemikiem we własnej hali zebrałyście od publiczności takie oklaski, jakbyście odniosły piękne zwycięstwo. Jak ci się grało przeciwko mistrzyniom Polski?Anna Korabiec: To nie był łatwy mecz. Chemik to bardzo wymagający przeciwnik, u którego ciężko znaleźć słaby punkt. W tym meczu utrzymywałyśmy taki poziom, który pozwolił nam uzyskać całkiem fajne widowisko, które mogło się podobać. Mnie z moim zespołem zawsze gra się cudownie! (śmiech)

Sobotnie spotkanie pokazało, że Legionovia ma w tym sezonie bardzo duży potencjał. Na co stać wasz zespół?

– Przede wszystkim na dobrą siatkówkę. Jesteśmy w stanie walczyć z każdym, co pokazało sobotnie spotkanie. Dla nas najważniejsze jest, aby grać równo, bez tych niepotrzebnych wahań w trakcie meczu, które niestety są w tym momencie naszą największą zmorą.

Przed wami mecze z innymi zespołami z dołu tabeli: Poli Budowlanymi Toruń i Treflem Proximą Kraków. Czego spodziewasz się po tych starciach?

– Myślę, ze nikogo nie zaskoczy, jak powiem, że kumulacji punktów! To te mecze są dla nas najważniejsze. To tutaj musimy gryźć parkiet, bo dzięki takim zwycięstwom będziemy miały spokojniejsze głowy w późniejszym czasie.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved