Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Aleksandra Trojan: To były fajne cztery lata

Aleksandra Trojan: To były fajne cztery lata

Po czterech sezonach spędzonych w BKS-ie Bielsko-Biała z klubem żegna się środkowa Aleksandra Trojan. 25-letnia siatkarka postanowiła zmienić klub, ale jak sama podkreśla, wyjedzie z Bielska-Białej z dobrymi wspomnieniami. – To były bardzo fajne cztery lata i jak na nasze życie siatkarskie, długie lata – mówi. Na chwilę obecną nie wiadomo nic o nowym klubie tej zawodniczki.

Aleksandra Trojan po ukończeniu SMS-u w Sosnowcu przeniosła się do KS-u Murowana Goślina, stawiając swoje pierwsze kroki w seniorskiej karierze, stamtąd w 2013 roku trafiła do BKS-u. – To były bardzo fajne cztery lata i jak na nasze życie siatkarskie, długie lata. Zapamiętam na pewno same pozytywne rzeczy, wydarzyło się bardzo dużo, ale wyjeżdżam stąd z pozytywnymi wspomnieniami – nie ukrywa była już zawodniczka BKS-u. – To był mój pierwszy klub w Orlen Lidze. W pierwszym sezonie uczyłam się pod okiem Mirosława Zawieracza, dał mi on bardzo dużo, bo potem mogłam wykorzystywać tę wiedzę w następnych trzech sezonach – dodaje Aleksandra Trojan.

Jak przyznaje sama zawodniczka, pobyt w Bielsku-Białej wspomina dobrze nie tylko pod względem sportowym. – Pozytywy są nie tylko w życiu sportowym, ale także i prywatnym, ponieważ Bielsko-Biała jest pięknym miastem, są góry, które uwielbiam, więc na pewno nie jest łatwo rozstać się z tym miejscem – mówi. Sezon ligowy BKS zakończył na pozycji siódmej, wygrywając po złotym secie rywalizację z Budowlanymi Toruń. Sama Aleksandra Trojan, jeżeli chodzi o swoją grę, może być z tego sezonu zadowolona. Z liczbą 90 bloków została 5. najlepiej blokującą siatkarką Orlen Ligi. – Bardzo lubię blokować, ten sezon pokazał, że mogę być dobra w tym elemencie. Na pewno muszę jeszcze sporo poprawić i mam nadzieję, że w przyszłości pokażę jeszcze więcej – mówi.źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved