Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Sawicka: ŁKS jest w tym sezonie okrutnie mocny

Agata Sawicka: ŁKS jest w tym sezonie okrutnie mocny

fot. Sylwia Lis

– Jestem na maksa wkurzona po tym meczu. Spotkanie skończyło się wynikiem 3:2, uważam, że był to bardzo dobry mecz – mówiła po porażce z ŁKS-em Commercecon Łódź Agata Sawicka. – Wiadomo na pewno, że ŁKS jest w tym sezonie okrutnie mocny i mamy kilka innych zespołów, z którymi będziemy walczyć o medale – dodaje libero Developresu Rzeszów.

Developres Rzeszów po zaciętej walce przegrał we własnej hali z ŁKS-em Commercecon Łódź po tie-breaku. Jedną z najlepszych zawodniczek po stronie gospodyń była w tym meczu libero rzeszowianek, Agata Sawicka, która popisywała się co chwilę dobrymi i efektownymi obronami. – Jestem na maksa wkurzona po tym meczu. Spotkanie skończyło się wynikiem 3:2, uważam, że był to bardzo dobry mecz. Trochę niepotrzebnie na samym początku zepsułyśmy zbyt dużo zagrywek i pouciekało nam kilka punktów. Zrobiłyśmy parę błędów, których nie powinnyśmy popełnić. Gratulacje dla zespołu z ŁKS-u – mówiła siatkarka Developresu tuż po spotkaniu.Agata Sawicka przyznała, że zespół z Łodzi niczym nie zaskoczył w tym spotkaniu. – Zdecydowanie zagrały to, czego się spodziewałyśmy, o wszystkim sztab mówił nam na odprawach. Byłyśmy na to przygotowane, na wszystko, co grały i tym bardziej szkoda tego meczu – stwierdziła libero rzeszowskiej drużyny.

W czwartej partii łodzianki świetnie stawiały szczelny blok, który dał im sporą przewagę. Gospodynie zupełnie nie mogły sobie z tym poradzić. – Być może tak było. Potem jednak zaczęłyśmy gonić i gdybyśmy przycisnęły, to mogłyśmy wygrać w tym czwartym secie. Taka jest jednak siatkówka, taki jest sport – ktoś musi wygrać, więc cieszymy się z tego jednego punktu – przyznała Agata Sawicka.

W tym sezonie wciąż niepokonane są zespoły ŁKS-u i Chemika, w czołówce znalazły się również drużyny Budowlanych Łódź i właśnie Developresy. Czy ta czwórka będzie ostatecznie walczyć o medale w tym sezonie? – Jest chyba jeszcze za wcześnie, by przesądzać takie sprawy. Wszystko jak co roku okaże się na koniec sezonu. Bywały już w przeszłości niespodzianki i jeszcze różnie może być. Wiadomo na pewno, że ŁKS jest w tym sezonie okrutnie mocny i mamy kilka innych zespołów, z którymi będziemy walczyć o medale mistrzostw Polski – twierdzi libero Developresu.

Kolejne spotkanie rzeszowianki rozegrają w Policach z liderem tabeli, aktualnym mistrzem Polski, Chemikiem. – Pojadę tam z bojowym nastawieniem, wierzę, że mój zespół również – zapowiada Agata Sawicka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved