Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Play-off w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki

Play-off w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki

W dniu 01.03.2008 odbyła się XII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej.

W I lidze rozpoczęła się bezpośrednia batalia o Mistrzostwo Ligi. W pierwszych meczach I rundy play-off doszło do sporej sensacji. Zajmująca po rundzie zasadniczej VII miejsce drużyna PAO pokonała zespół LUKS Sokół Rzgów (II miejsce) 3:1. Szansy sprawienia największej niespodzianki, nie wykorzystała Lamia Tuszyn (VIII miejsce), która pomimo prowadzenia 2:0 w setach i 12:7 w trzecim secie nie dała rady pokonać najlepszego zespołu rundy zasadniczej Biogenedu-Dermedic, przegrywając ostatecznie 2:3.

W II lidze w walce o awans do I ligi trwa zacięta rywalizacja czterech drużyn. Po niezwykle dramatycznym meczu zespół Brukland pokonał Dywilan 3:2 i awansował na II miejsce w tabeli. W meczach play-off o miejsca V-XII swoje spotkania wygrały wszystkie zespoły sklasyfikowane wyżej po rundzie zasadniczej

W III lidze największą niespodziankę sprawił żeński zespół Volleydolls, który przy ogromnym dopingu publiczności, po pasjonującym meczu wygrał dwa sety w spotkaniu z zespołem Blachy Pruszyński VT i zdobył pierwszy punkt w tym sezonie.

Serdecznie zapraszamy na następną kolejkę rozgrywek, która odbędzie się 08.03.2008 (sobota) w Szkole Podstawowej nr 205 w Łodzi (godz. 9-15).