Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga mężczyzn w Orange Sport – to już pewne

I liga mężczyzn w Orange Sport – to już pewne

fot. archiwum

A jednak... Kibice siatkówki, dla których najważniejsze są zmagania na zapleczu ekstraklasy, doczekają się relacji na żywo na antenie Orange Sport. Pierwsza transmisja już 6 stycznia ze spotkania pomiędzy Krispolem Września a UMKS-em Kęczaninem Kęty.

Na początku września pojawiła się informacja, że spotkania I ligi mężczyzn będą transmitowane przez telewizję Orange Sport. Datę pierwszej przekładano, aż okazało się, że kibice nie zobaczą zapowiadanego meczu pomiędzy Kęczaninem Kęty a Camperem Wyszków.

13 listopada PZPS opublikował oświadczenie, że Orange Sport nie tylko wycofał się z relacji na żywo wspomnianego spotkania, ale również, że żaden z pierwszoligowych meczów siatkarskich w tym sezonie nie będzie emitowany w telewizji.

W dniu dzisiejszym na oficjalnej stronie telewizji Orange możemy przeczytać, że od stycznia na antenie Orange Sport będzie można obejrzeć na żywo co najmniej jeden mecz z każdej kolejki, a następnie fazę play-off rozgrywek. Wiadomości i relacje z siatkarskich parkietów będą prezentowane także w serwisach informacyjnych stacji.Można powiedzieć, że Orange zrobiło kibicom I ligi mężczyzn gwiazdkowy prezent. Już dziś wiadomo, że 6 stycznia kibice zobaczą relację na żywo z pojedynku pomiędzy Krispolem Września a UMKS-em Kęczaninem Kęty.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved