Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Saad: Pracujemy naprawdę ciężko

Magdalena Saad: Pracujemy naprawdę ciężko

fot. Bogusław Krośkiewicz

Wygrana Siódemki SK banku Legionovii Legionowo przeciwko drużynie z Bielska-Białej sprawiła nie lada niespodziankę kibicom mazowieckiej drużyny. - Wszystkie wykonałyśmy kawał dobrej roboty - mówiła po spotkaniu Magdalena Saad, MVP meczu.

Rewanżowe spotkanie z zespołem z Bielska-Białej z pewnością możecie zaliczyć do udanych. Spodziewałyście się, że zejdziecie z parkietu zwycięskie?

Magdalena Saad: Bardzo na to liczyłyśmy. Wiedziałyśmy, że będzie to trudne spotkanie. Wydaje mi się, że niewielu zakładało przed meczem, że wygramy go 3:1. Mamy trzy punkty, udało się nam zrobić sobie prezent na święta i spędzimy je w zdecydowanie lepszych humorach.

Co było waszym kluczem do sukcesu?Wydaje mi się, że nasza determinacja i konsekwencja. Realizowałyśmy wszystkie przedmeczowe założenia. Miałyśmy dużo kontr, a trenerzy zwracali nam wcześniej uwagę na to, że w kontrach gramy zdecydowanie lepiej. Ilość takich sytuacji sprawiła, że udało nam się zniwelować skutki nie zawsze idealnego przyjęcia. Bardzo się cieszę i gratuluję całemu zespołowi. Berenika Tomsia i Anna Rybaczewski zagrały naprawdę dobre spotkanie. Środkowe, obie rozgrywające… Chyba muszę wymienić całą dwunastkę. Pracujemy naprawdę ciężko i fajnie, że to wszystko udało się przełożyć na mecz. Wszystkie wykonałyśmy kawał dobrej roboty.

W trzecim secie zobaczyliśmy jednak zupełnie inną Legionovię.

To był nasz przestój, standardowy już, który mamy niemal na każdym meczu i z którym walczymy. Udało się nam z nim walczyć przez trzy sety, a ta jedna odsłona po prostu z nami wygrała.

Z jakim nastawieniem podeszłyście do tego meczu? Na co najbardziej zwracałyście uwagę, przygotowując się do starcia z podopiecznymi Mirosława Zawieracza?

Najbardziej skupiałyśmy się na tym, by nie poddawać się po przegranych akcjach. Gdy takie chwile się przytrafiały, motywowałyśmy się wspólnie naszym hasłem i starałyśmy się podnieść, grać tak, by ta akcja była ostatnim takim zagraniem.

Teraz czeka nas przerwa świąteczna. Planuje pani odpoczynek czy też może gdzieś wkradnie się praca?

Odpoczywam, odpoczywam i jeszcze raz odpoczywam. Święta mam zamiar spędzić z rodziną, wspólnie śpiewać kolędy, objadać się smakołykami i świetnie się bawić w noc sylwestrową.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved