Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Polscy kadeci mistrzami strefy EEVZA

Polscy kadeci mistrzami strefy EEVZA

Reprezentacja Polski kadetów w finale mistrzostw strefy EEVZA pokonała obrońcę tytułu, reprezentację Rosji 3:0. W żadnym z setów biało-czerwoni nie dali rywalowi dojść do głosu. W meczu o trzecie miejsce Ukraińcy  okazali się lepsi od Białorusinów.

Polacy podczas rozgrywanych w estońskim Tartu mistrzostw strefy EEVZA nie zaznali smaku porażki, odnosząc pięć kolejnych zwycięstw. Mało tego, młodzi siatkarze stracili w całym turnieju tylko seta! Wydawać się mogło, że spotkanie z Rosjanami, obrońcami tytułu, będzie bardzo trudne i wymagające, ale okazało się, że podopieczni Sebastiana Pawlika i Jacka Nawrockiego bardzo pewnie pokonali rywali w trzech setach i triumfowali w całym turnieju.

Rosja – Polska 0:3
(18:25, 18:25, 15:25)