Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Bogdan Serwiński: Drużyna przegrała i to jest moja wina

Bogdan Serwiński: Drużyna przegrała i to jest moja wina

fot. Cezary Makarewicz

Muszynianka po 4 setach walki przegrała na własnym boisku z BKS-em Bielsko-Biała. - W moim zespole siatkarki grają nieodpowiedzialnie. Tę odpowiedzialność muszę więc wziąć na siebie. Drużyna przegrała i to jest moja wina - powiedział po meczu Bogdan Serwiński.

Po dwóch porażkach z rzędu siatkarki BKS-u Bielsko-Biała odniosły zwycięstwo, tym cenniejsze, że na trudnym terenie w Muszynie. Mecz był nerwowy i obfitował w zepsute akcje, co zgodnie podkreślali przedstawiciele obydwu drużyn. – Cieszę się z wywalczonych trzech punktów. To był ciężki mecz z dużą ilością błędów po obu stronach siatki. Szczególnie dużo błędów było w rozegraniu. Coś dziwnego wisiało w powietrzu i stres dopadł obie drużyny. Bardzo się cieszymy, że poradziłyśmy sobie i z trudnego punktu wywozimy komplet „oczek” – nie kryła radości Małgorzata Lis, kapitan ekipy z Bielska-Białej.

– Plan na ten mecz miałyśmy zupełnie inny, a w grze wyszło inaczej – przyznała Aleksandra Jagiełło, kapitan Muszynianki Muszyna – Popełniłyśmy zbyt dużo błędów własnych. Była spora nerwowość w naszych szeregach. Musimy wziąć się do roboty i coś z tym zrobić. To drugi przegrany mecz i mam nadzieję, że w końcu wyciągniemy wnioski.

Trener zwycięskiej drużyny podpisał się pod słowami obydwu zawodniczek i podkreślił ogromną radość ze zwycięstwa. – Nie będę powtarzać, że mecz był nerwowy i cieszymy się z trzech punktów, które zawieziemy do domu – podsumował krótko Mirosław Zawieracz.Szkoleniowiec zespołu z Muszyny podkreślił, że rywal wygrał spotkanie zasłużenie i wywiózł z trudnego terenu trzy punkty. Miał też dużo zastrzeżeń do gry swoich zawodniczek. – Co może powiedzieć trener zespołu, który przegrywa mecz w niezbyt ładny sposób? W moim zespole siatkarki grają nieodpowiedzialnie. Tę odpowiedzialność muszę więc wziąć na siebie. Drużyna przegrała i to jest moja wina – zadeklarował Bogdan Serwiński.

źródło: bksbielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved