Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Durajczyk: Wiedziałyśmy, że będzie ciężko

Agata Durajczyk: Wiedziałyśmy, że będzie ciężko

fot. Piotr Woźniak

- Grałyśmy bardziej zespołowo niż legionowianki - tak dzisiejsze spotkanie z Siódemką SK bank Legionovią Legionowo podsumowała libero łódzkiej drużyny, Agata Durajczyk. - Przeciwniczki niczym nas nie zaskoczyły - dodała zawodniczka.

Co może pani powiedzieć o poziomie tego meczu? Jak to wyglądało w pani odczuciu?

Agata Durajczyk:Wydaje mi się, że mecz momentami był dobry. Generalnie popełniałyśmy za dużo błędów własnych i dlatego gra dziś tak się układała, że najpierw prowadziły legionowianki, później my. Przeciwniczki odskakiwały na kilka punktów, później my traciłyśmy okazje, trochę to falowało. Zdarzały się też momenty, które były godne podziwu. Jedna i druga drużyna walczyła. My cieszymy się, że zdobyłyśmy dwa punkty.

Co zadecydowało o dzisiejszym wyniku? Czy szczególnie wyróżniał się dziś jakiś element w waszej grze?Dziś popełniłyśmy troszeczkę za dużo błędów. Poza tym wydaje mi się, że grałyśmy bardziej zespołowo niż legionowianki. Pomimo porażki w czwartym secie potrafiłyśmy w tie-breaku wyjść w pełni skoncentrowane i wydaje mi się, że ta koncentracja nam pomogła.

Czy spodziewałyście się, że zespół z Legionowa tak wysoko postawi poprzeczkę? Zostałyście czymś zaskoczone przez rywalki?

Oczywiście, bo już w tamtym roku mieliśmy bardzo trudne spotkanie, które przegrałyśmy 0:3 i wiedziałyśmy, że legionowianki nie oddadzą nam zwycięstwa za darmo. Wiedziałyśmy, że będzie ciężko. Przeciwniczki niczym nas nie zaskoczyły.

Dziś w hali pojawiła się spora część łódzkiego klubu kibica. Jakie to uczucie, gdy widzicie, że wasi miłośnicy podążają za drużyną bez względu na kilometry?

Cieszymy się, gdy kibice wchodzą do hali i krzyczą dla nas. Tutaj hala jest stosunkowo mała, u nas w Atlas Arenie tego tak bardzo nie słychać. Bardzo cieszymy się, że przyjechali nas wspierać.

Za tydzień zmierzycie się z drużyną z Sopotu. Czy myśl o tym spotkaniu pojawiła się już w waszych głowach?

Na pewno na następnym treningu będziemy myślały o drużynie z Sopotu. Wydaje mi się, że przede wszystkim powinnyśmy popracować nad poprawą własnej gry. Może nie do końca będziemy myślały o sopociankach, tylko właśnie o poprawie własnej gry.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved