Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Niestety coś znowu zawiodło

Jakub Jarosz: Niestety coś znowu zawiodło

fot. Lotos Trefl Gdańsk

Gra LOTOSU Trefla Gdańsk przypomina na razie sinusoidę. Podopieczni Radosława Panasa dobre mecze przeplatają słabymi występami. - Szkoda meczów z Częstochową i Kielcami - przyznał atakujący gdańskiej drużyny, Jakub Jarosz.

Po przegranym meczu z Effectorem Kielce trener Panas powiedział, że czasami brakuje agresji, co niekorzystnie wpływa na grę. Czy to, że czasami za spokojnie gracie, faktycznie oddziałuje na wynik?

Jakub Jarosz: – Nie wiem, takie jest po meczu spostrzeżenie trenera, nie sposób mi tego negować. Powiem szczerze, że daliśmy z siebie wszystko w tym meczu, ale niestety coś znowu zawiodło. Na gorąco bardzo trudno mi powiedzieć co, bo zaczęliśmy bardzo dobrze ten mecz i niezmiernie szkoda, że nie wykorzystaliśmy tej przewagi w pierwszym secie.

Jak oceni pan inaugurację sezonu w wykonaniu zespołu? Na razie wasza gra faluje, dobre mecze przeplatacie słabymi.Dwa mecze wygraliśmy, trzy przegraliśmy, patrzymy pozytywnie w przyszłość, bo to jest jedyne wyjście, aczkolwiek jest nam szczególnie szkoda tego meczu z Częstochową u siebie przed własną publicznością oraz tego meczu w Kielcach. Wierzymy jednak w to, że odrobimy te punkty w drugiej rundzie.

Nie sposób nie zapytać pana o wybór nowego trenera Polski. Dla pana jest to bardziej desperacki ruch ze strony władz związku czy może pionierski pomysł?

Na razie kompletnie tego nie komentuję, bo jest sezon ligowy, trzeba grać teraz w klubie. Nie chciałbym komentować tego, czy jest to dobry, czy zły pomysł. Taka jest decyzja władz i życzę Stephane’owi wszystkiego dobrego w nowej roli.

Ostatnio pojawił się pomysł, aby karać zawodników, którzy odmówią gry w reprezentacji. Czy pana zdaniem taki pomysł ma rację bytu? Ten problem dotyczy raczej żeńskiej reprezentacji niż męskiej.

Nie znam się aż tak na tych przepisach, czy to jest możliwe, czy nie. Wiem, że różni zawodnicy mają różne motywacje, w tym zdrowotne, i myślę, że to nie byłoby w porządku, aczkolwiek to jest moje zdanie. A propos żeńskiej reprezentacji, nie mogę się wypowiedzieć, bo nie znam sytuacji.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved