Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski: Nie wykorzystaliśmy szansy w pierwszym secie

Paweł Zatorski: Nie wykorzystaliśmy szansy w pierwszym secie

- Trzeba wyciągnąć wnioski z tej porażki, ale nie ma co robić z niej tragedii. Liga jest długa, więc trzeba skupić się na kolejnych spotkaniach - powiedział po przegranej z Cerrad Czarnymi Radom libero PGE Skry Bełchatów, Paweł Zatorski.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów byli niepokonani w trzech pierwszych kolejkach PlusLigi. Faworytem byli także w starciu z Cerrad Czarnymi Radom. Jednak podopieczni trenera Prygla rozegrali bardzo dobre zawody, a byli mistrzowie Polski nie znaleźli skutecznej recepty, aby przeciwstawić się gospodarzom. – To był trudny mecz na ciężkim terenie. Czarni zagrali dobre spotkanie, a my nie wykorzystaliśmy szansy w pierwszym secie. Mając przewagę dwóch punktów i piłkę setową, mogliśmy wygrywać 1:0. Później obróciło się to przeciwko nam i przegraliśmy – powiedział Paweł Zatorski. Trzeba wyciągnąć wnioski z tej porażki, ale nie ma co robić z niej tragedii. Liga jest długa, więc trzeba skupić się na kolejnych spotkaniach – dodał na łamach strony klubowej libero bełchatowskiej Skry.

Następnym przeciwnikiem zawodników Miguela Falaski będzie Asseco Resovia Rzeszów. Przeważnie mecze między tymi zespołami stały na wysokim poziomie oraz obfitowały w wiele emocjonujących zwrotów akcji. Niewykluczone, iż tym razem będzie podobnie. – Ciężko gra się przeciwko wszystkim rywalom, nie tylko tym z najwyższej półki. Teraz będziemy mieli szansę przekonać się jak mocni są mistrzowie Polski – skomentował zawodnik Skry. – Szykujemy się na ciężki mecz – zakończył Zatorski.

źródło: inf. własna, skra.pl