Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Natalia Strózik: Dałyśmy z siebie wszystko

Natalia Strózik: Dałyśmy z siebie wszystko

fot. orlenliga.pl

Po zeszłotygodniowej gładkiej porażce we Francji w Pucharze CEV siatkarki BKS-u udanie zrewanżowały się ekipie ASPTT Miluza. Duży wpływ na środowe zwycięstwo w meczu 3:0 i w wygranym „złotym secie" 17:15 miała nowa przyjmująca Natalia Strózik.

W 1/16 finału Pucharu CEV bialanki rozstrzygnęły na swoją korzyść dwumecz z francuską drużyną z Miluzy. Od początku rewanżowego spotkania na boisku mogła zaprezentować się osiemnastoletnia Natalia Strózik. Przyjmująca BKS-u nie była oszczędzana przez rywalki, które miały za zadanie kierować na nią wszystkie zagrywki. Zawodniczka pozyskana przed sezonem z SMS-u Sosnowiec po awansie do kolejnej rundy oceniła występ swojego zespołu. – Po ostatniej porażce miałyśmy motywację, żeby wygrać i awansować do 1/8 finału Pucharu CEV. Mecz we Francji nam nie wyszedł. Na pewno byłyśmy zmęczone trochę po podróży. Nie było tam naszych kibiców, którzy dają nam niesamowitą siłę i bardzo nas wspierają. Uważam, że zagrałam przyzwoite spotkanie. Jestem zadowolona z mojej dzisiejszej gry. W szatni dużo rozmawiałyśmy na temat tego meczu. Była także rozmowa z trenerem o rozwiązaniach taktycznych. Wszystko było bardzo dobrze przygotowane, a potwierdzeniem tego jest dzisiejszy wynik.

Natalia Strózik zwrociła również uwagę na to, że sukces nie przyszedł łatwo. – ASPTT Miluza to drużyna, która też walczy do końca, tak jak my. Musiałyśmy dać z siebie wszystko, żeby zwyciężyć. W Pucharze CEV chcemy zajść jak najdalej – dodała przyjmująca.

Autor artykułu: Tomasz Rakoczy

 źródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved