Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki odchodzi z Politechniki do Transferu Bydgoszcz

Paweł Woicki odchodzi z Politechniki do Transferu Bydgoszcz

fot. Joanna Skólimowska

Paweł Woicki nie jest już zawodnikiem AZS-u Politechniki Warszawskiej. Rozgrywający, który w ubiegłym sezonie grał w Skrze Bełchatów, otrzymał propozycję zatrudnienia z Transferu Bydgoszcz i za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z inżynierami.

Woicki z Politechniką trenował od końca sierpnia. Jednocześnie poszukiwał nowego pracodawcy. Nie otrzymał jednak żadnej ciekawej oferty i wraz z początkiem października postanowił związać się krótkookresową umową z AZS-em Politechniką. – Umowa miała obowiązywać do końca 2013 roku. Był w niej zapis, który pozwalał zawodnikowi rozwiązać ją wcześniej – tłumaczy Jolanta Dolecka, prezes klubu z Warszawy. – Paweł Woicki otrzymał propozycję gry w innym klubie i skorzystał z niej. Dziękujemy mu za te kilka tygodni wspólnych treningów. Do naszego zespołu wniósł bardzo wiele. Niewątpliwie przyczynił się do dobrych wyników z początku sezonu – twierdzi.

Po odejściu Woickiego Politechnika pozostała z dwoma rozgrywającymi: reprezentantem Słowacji – Jurajem Zaťko i młodym, utalentowanym Maciejem Stępniem. – Jestem pewna, że ten duet doskonale sobie poradzi. Zaťko to uznana marka, który swoją klasę potwierdził w ostatnim meczu z AZS-em Częstochowa. Stępień zaś to zdolny i inteligentny zawodnik – zakończyła prezes Jolanta Dolecka.

Nowym klubem Pawła Woickiego jest Transfer Bydgoszcz. Przypomnijmy, że Woicki w przeszłości występował już w klubie z Bydgoszczy w sezonie 2009/2010.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved