Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kędzierski zasilił szeregi Czarnych Radom

Michał Kędzierski zasilił szeregi Czarnych Radom

fot. archiwum

Sezon trwa w najlepsze. Tymczasem sztab szkoleniowy i zarząd Cerradu Czarnych Radom postanowił rozszerzyć kadrę zespołu PlusLigi. Nowym zawodnikiem beniaminka siatkarskiej ekstraklasy został 19-letni Michał Kędzierski z Asseco Resovii Rzeszów.

Michał Kędzierski jest rozgrywającym. Do Radomia trafił na zasadzie wypożyczenia. Kibice młodego siatkarza mogli obejrzeć m.in. podczas meczu towarzyskiego mistrza Polski z Czarnymi, który we wrześniu odbył się w Radomiu. Robert Prygiel nie ukrywa, że bardzo liczy, że pobyt nad Mleczną pozwoli zawodnikowi rozwinąć swoje umiejętności. Skorzysta na tym również zespół Czarnych. – Liczymy, że jego obecność zwiększy rywalizację na pozycji rozgrywającego, ale musi być gotowy na naprawdę ciężką pracę – podkreśla Robert Prygiel.

Szkoleniowiec przypomina, że transfer wpisuje się w politykę klubową. – Od dłuższego czasu stawiamy na młodych i obiecujących zawodników – zapewnia. Michał Kędzierski być może szansę debiutu w barwach radomskiego klubu otrzyma już w najbliższą sobotę, w meczu przeciwko bełchatowskiej Skrze. – Staję przed nowym wyzwaniem, ale myślę, że to bardzo dobry wybór. Powiedzmy sobie szczerze, z racji dużej konkurencji w Rzeszowie skazany byłem na Młodą Ligę. Tymczasem w Radomiu będę miał szansę zasmakować PlusLigi. Na pewno to pomoże mi się rozwinąć – mówi siatkarz. Michał Kędzierski zapewnia, że postara się sprostać oczekiwaniom.

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved