Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Aleksandra Krzos: Stać nas na bardzo wiele

Aleksandra Krzos: Stać nas na bardzo wiele

fot. archiwum

- Moim zdaniem jest jeszcze wiele elementów, nad którymi musimy popracować. Na pewno nie był to perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu - mówiła po meczu z łodziankami Aleksandra Krzos. Chemik Police nie stracił w tym sezonie jeszcze nawet seta.

 

Gratuluję kolejnej już wygranej 3:0, ale na pewno nie możesz powiedzieć, że to był łatwy mecz. Łodzianki dzielnie powalczyły.

Aleksandra Krzos: To można nawet stwierdzić po wynikach poszczególnych setów, że ten mecz nie należał do łatwych, szybkich i przyjemnych. Łodzianki bardzo walczyły, szczególnie w obronie i myślę, że im się należą wielkie brawa.Wy tak naprawdę tempo podkręcałyście w końcówkach i można powiedzieć, że to było decydujące.

– Myślę, że przychodziły takie momenty, że budziłyśmy się do gry. Mówiłyśmy sobie, że tak nie może być i musimy zacząć grać. Łodzianki były uśpione w końcówkach, a my ruszałyśmy z miejsca i jechałyśmy już jak pociąg, do samego końca.

Po raz kolejny znakomicie zadziałała wasza defensywa, blok, obrona, która w połączeniu ze skutecznym atakiem dała znakomity efekt.

– Moim zdaniem jest jeszcze wiele elementów, nad którymi musimy popracować. Na pewno nie był to perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu i myślę, że taki się nie zdarzy, bo zawsze jest coś do poprawy.

Zapytam o twoją „rywalizację” z Agatą Sawicką. To na pewno jest pozytywne, że obie gracie na zmianę.

–  Jeżeli ja dostaję szansę gry, to staram się robić to jak najlepiej. Jeżeli gra Agata, to też robi to na sto procent. Nie ma między nami takiej fałszywej rywalizacji, staramy się wzajemnie siebie wspierać. Gratulujemy sobie po dobrych meczach i myślę, że to jest bardzo zdrowe.

Spodziewałaś się, że tak znakomicie rozpoczniecie sezon. Nie straciłyście jeszcze seta i jesteście liderem tabeli. Należy też podkreślić, że nie grałyście z byle kim.

Ja uważam, że stać nas na bardzo wiele i póki co nasza gra wygląda dobrze. Wygrywamy mecze po 3:0 i oby tak dalej.

Za tydzień jedziecie do Muszyny. Czego tam się spodziewacie?

– Do tego momentu jeszcze o Muszynie nie myślałyśmy. Teraz dopiero odcinamy się od meczu z Budowlanymi Łódź i koncentrujemy się na kolejnym spotkaniu. Myślę, że w środku tygodnia będę mogła coś więcej powiedzieć. Na pewno jednak jedziemy po trzy punkty.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved