Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Aleksandra Trojan: Z meczu na mecz będzie coraz lepiej

Aleksandra Trojan: Z meczu na mecz będzie coraz lepiej

fot. archiwum

- Myślę, że uda nam się przedłużyć dobrą passę, w szczególności dlatego, że gramy przed własną publicznością. Zespół z Legionowa jest w naszym zasięgu - mówi przed meczem z Legionovią środkowa BKS-u Bielsko-Biała, Aleksandra Trojan.

W tym sezonie zespół BKS-u Aluprof Bielsko-Biała został znacznie odmłodzony. Jedną z siatkarek młodego pokolenia, która dołączyła do drużyny z Podbeskidzia, jest wychowanka Dalinu Myślenice, Aleksandra Trojan. Dla 22-letniej środkowej, która dotąd reprezentowała barwy Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Piecobiogazu Murowana Goślina, jest to pierwszy sezon w ekstraklasie. – W BKS-ie czuję się fantastycznie. Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, aż chce się przychodzić na treningi – mówi podopieczna Mirosława Zawieracza, podkreślając znaczną różnicę poziomów sportowych pomiędzy ORLEN Ligą a I ligą kobiet. – Do tego dochodzi jeszcze intensywność i jakość treningów – dodaje.

Bialanki w przedsezonowych zapowiedziach nie były stawiane w gronie kandydatów do medalu, tymczasem zespół z Rychlińskiego z dwoma zwycięstwami na koncie zajmuje wysokie, czwarte miejsce w tabeli ORLEN Ligi. – Moim zdaniem to wyśmienity wynik, nie można wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia sezonu – przyznaje Trojnar. – Aczkolwiek szkoda jednego punktu straconego z Budowlanymi Łódź. Można to usprawiedliwić tym, że był to nasz pierwszy ligowy mecz, borykałyśmy się nie tylko z przeciwnikiem, ale również ze stresem związanym z tym spotkaniem – dodaje.

Zespół BKS-u w dotychczasowych spotkaniach grał falami. Bardzo dobre fragmenty gry przeplatał momentami, w których bialanki trudno było rozpoznać. – W naszej grze jeszcze wszystko nie wychodzi perfekcyjnie, ale myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej i dojdziemy do optymalnej formy – tłumaczy młoda środkowa. Jej zespół w 3. kolejce spotkań ORLEN Ligi podejmować będzie legionowską Siódemkę. – Na pewno zespół z Legionowa jest w naszym zasięgu. Postaramy się dać z siebie wszystko i walczyć o każdą piłkę, jak w każdym meczu. Myślę, że uda nam się przedłużyć dobrą passę, w szczególności dlatego, że gramy przed własną publicznością – kończy Aleksandra Trojan.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved