Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Natalia Nuszel: Zagrałyśmy źle

Natalia Nuszel: Zagrałyśmy źle

fot. archiwum

- My właśnie tak gramy, że potrafimy zagrać rewelacyjnie, a później bardzo źle. Nie możemy tego wypośrodkować - mówiła po przegranym pojedynku z Impelem Wrocław zawodniczka Budowlanych Łódź, Natalia Nuszel.

Kontuzja Doroty Ściurki pokrzyżowała wam szyki…

Natalia Nuszel: – Miałyśmy wyjść z Dorotą w przyjęciu i z Tabi Love w ataku. Trochę nam to pomieszało szyki, bo Tabi nie do końca była przygotowana do nowego ustawienia. Ale myślę, że to błędy własne zadecydowały o tym, że przegrałyśmy.

Z czego wynika ten dzisiejszy spadek formy? Czy można wskazać jakąś konkretną przyczynę?– Nie chciałabym wymieniać wszystkich przyczyn. Wszystko zaczęło się od przyjęcia. Ja nie jestem z siebie zadowolona.

W trzecim secie miałyście swoje szanse i nie udało się ich wykorzystać…

– Miałyśmy szanse i nie dałyśmy rady. Niestety, taka sytuacja zdarza się już kolejny raz.

Rozpoczęłyście sezon od dwóch porażek. Teraz trudniej będzie wam się grało, bo wszyscy liczą na zwycięstwa…

– Zawsze gdy przychodzą porażki, to sytuacja jest napięta. Za tydzień jedziemy do Piły i powinnyśmy wygrać ten mecz. Wierzę w to, że poprawimy właściwie wszystko i tam wygramy. Musimy bardzo się skoncentrować przez ten tydzień i przede wszystkim nie robić tyle błędów, bo w tym meczu było ich ponad dwadzieścia…

Może byłyście zestresowane tym, że był to pierwszy pojedynek sezonu we własnej hali?

– W tej hali gra się specyficznie. Ale trenujemy tutaj na co dzień, więc nie jest to dla nas żadna nowość. Nie chcę się niczym tłumaczyć. Zagrałyśmy źle i musimy się poprawić.

Czy jest jakikolwiek element, który dzisiaj funkcjonował tak, jak powinien?

– My właśnie tak gramy, że potrafimy zagrać rewelacyjnie, a później bardzo źle. Nie możemy tego wypośrodkować. Gdybyśmy grały na równym, wysokim poziomie, to byłoby naprawdę dobrze, a mamy ku temu spore możliwości.

Dziś przyszło was oglądać około trzy tysiące ludzi. Jak oceniasz postawę waszych fanów?

– Kibice zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dlatego właśnie jestem bardzo zła, że przegrałyśmy w ten sposób. Nie zdołałyśmy powalczyć w tie-breaku albo chociaż urwać jednego seta… Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach się poprawimy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved