Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mariusz Schamlewski trenuje ze Ślepskiem

Mariusz Schamlewski trenuje ze Ślepskiem

fot. archiwum

Na poniedziałkowym porannym treningu siatkarzy Ślepska Suwałki pojawił się Mariusz Schamlewski. To środkowy, który grał w suwalskim klubie w poprzednim sezonie, a ostatnio szukał szczęścia w lidze czeskiej. -Wstępnie uzgodniliśmy warunki - mówi siatkarz.

Schamlewski ma 22 lata, jest wychowankiem MOS-u Wola Warszawa, a przed przyjściem do Suwałk występował w Siatkarzu Wieluń.

Do Ślepska trafił w „pakiecie” z trenerem Tomaszem Wasilkowskim oraz zawodnikami Mateuszem Leszczawskim i Adrianem Buchowskim. Po zakończeniu sezonu 2012/2013 cała czwórka opuściła Suwałki. Trener Wasilkowski podjął pracę w Atomie Treflu Gdańsk, Mateusz Leszczawski trenuje na Słowacji, a Adrian Buchowski w Miliczu.

Wstępnie uzgodniliśmy warunki, ale daliśmy sobie czas na podjęcie ostatecznych decyzji – mówił rano Schamlewski. Informacje te potwierdził wiceprezes Ślepska Piotr Krasko, który w środę po popołudniowym treningu spotka się z trenerami i być może ostatecznie „zamknie” kadrę Ślepska na sezon 2013/2014.źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved