Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agnieszka Bednarek-Kasza: Nie ma problemów z integracją

Agnieszka Bednarek-Kasza: Nie ma problemów z integracją

fot. archiwum

- Każda z nas stawia sobie za cel walkę o mistrzostwo Polski - mówi Agnieszka Bednarek-Kasza. - Musimy sobie poradzić z tym, że wszyscy będą teraz patrzeć na to, czy nam się uda. Może będzie przez to nieco trudniej - dodaje środkowa Chemika Police.

 

Na pierwszych zajęciach chyba nie było specjalnych zajęć integracyjnych, bo większość pań świetnie zna się już od lat?Agnieszka Bednarek-Kasza: – Tak to jest, że mieszamy się między sobą w różnych klubach. Często też spotykamy się podczas meczów reprezentacji. Ciężko więc tak naprawdę znaleźć kogoś, kogo się nie zna. To sprzyja dobrej atmosferze, bo nie ma żadnych problemów z komunikacją i integracją w zespole.

Wraz z panią do Chemika dołączyło osiem nowych zawodniczek. Uda się zgrać ze sobą już na inaugurację sezonu?

– Teraz będziemy nad tym pracować, żeby ten zespół funkcjonował już od pierwszych meczów na sto procent swoich możliwości. Poza tym nie jesteśmy jedynym klubem, który miał przed tym sezonem duże rotacje w składzie. Co roku w wielu zespołach dochodzi do takich zmian. Także nie sądzę, żeby to miało jakiś duży wpływ na wyniki.

Jesteście w stanie spełnić oczekiwania kibiców i powalczyć w tym sezonie o medal, mistrzostwo?

Trudno byłoby powiedzieć, że nie. Na pewno każda z nas stawia sobie za cel walkę o mistrzostwo Polski. Przynajmniej ja mogę tak powiedzieć o sobie. Musimy sobie poradzić z tym, że wszyscy będą teraz patrzeć na to, czy nam się uda. Może będzie przez to nieco trudniej, ale może będzie też większa satysfakcja na koniec.

Jak podoba się pani nowa hala w Policach?

– Na pewno grałam w większych, ale czy ładniejszych? Biorąc pod uwagę miasto, nie sądzę, żeby była tu potrzebna większa hala. Lepsza jest mała pełna niż duża pusta. Myślę, że taka pojemność jest wystarczająca.

Autor: Marcin Gigiel
Czytaj więcej w Gazecie Wyborczej

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved