Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Kaczor” zastąpił Siezieniewskiego w warszawskiej Politechnice

„Kaczor” zastąpił Siezieniewskiego w warszawskiej Politechnice

fot. archiwum

Były zawodnik pierwszoligowego Campera Wyszków w barwach AZS-u Politechniki Warszawskiej zastąpi w przyszłym sezonie Pawła Siezieniewskiego. Mowa o Pawle Kaczorowskim, który w tym tygodniu związał się z inżynierami rocznym kontraktem.

Kaczorowski gra na pozycji przyjmującego. W Politechnice będzie miał za zadanie zastąpić Pawła Siezieniewskiego, który przeniósł się do KS-u Cuprum Lubin. – Paweł Kaczorowski jest z nami od początku przygotowań. Pojechał też na obóz do Gdańska, gdzie miał okazję poznać swoją nową drużynę – powiedział trener Jakub Bednaruk. W ostatnich dwóch sezonach Kaczorowski bronił barw pierwszoligowego KS-u Camper Wyszków. Wcześniej grał w KS-ie Morze Bałtyk Szczecin, Jokerze Piła i KS-ie Poznań. Swoją profesjonalną siatkarską karierę zaczął natomiast w Warszawie – w zespole MKS MDK.

W maju 2008 roku Paweł Kaczorowski miał okazję grać przeciwko AZS-owi Politechnice Warszawskiej. Drużyna, którą wówczas reprezentował – KS Poznań – w barażach o PlusLigę przegrała z inżynierami 1-2. Paweł Kaczorowski mierzy 200 cm. Piłkę w ataku „łapie” na wysokości 345 cm, a w bloku – 320 cm. W AZS-ie Politechnice Warszawskiej będzie grał z numerem 13.

Do tej pory grałem w I i II lidze, gdzie mogłem się ogrywać i zbierać doświadczenie. W tym roku dostałem propozycję z PlusLigi, więc nie mogłem odmówić – przyznał zawodnik. – Cieszę się, że trafiłem do Politechniki i do tego grona ludzi. Chciałbym się dalej rozwijać, a gra w wyższej lidze, z lepszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami działa motywująco i zmusza do cięższej pracy. Mam nadzieję, że szansa, jaką dostałem od warszawskiej drużyny, będzie przeze mnie w pełni wykorzystana.źródło: azspw.com, inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved