Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kocoń dołączył do GTPS-u, ambitne cele gorzowskiej drużyny

Kocoń dołączył do GTPS-u, ambitne cele gorzowskiej drużyny

fot. archiwum

Spore zmiany zaszły w GTPS-ie Gorzów Wielkopolski. W lubuskiej drużynie pojawiło się sześciu nowych zawodników. Podopieczni Radosława Maciejewicza przygotowania do sezonu rozpoczną 12 sierpnia, a ich celem będzie awans do I ligi.

Poprzedni sezon nie był zbyt udany dla GTPS-u Gorzów Wielkopolski. Lubuski zespół o utrzymanie na tym szczeblu rozgrywkowym musiał walczyć najpierw z Orłem Międzyrzecz, a następnie z Ratajami Poznań. Ale udało mu się pozostać w II lidze. W międzysezonowej przerwie w ekipie prowadzonej przez Radosława Maciejewicza zaszły spore zmiany. Działaczom udało się utrzymać trzon zespołu, który wcześniej stanowili: Paweł Maciejewicz, Krzysztof Kocik, Wojciech Janas, Mateusz Januszewski i Paweł Czapla. Skład uzupełnili wartościowi zawodnicy, którzy z pewnością wpłyną na podniesienie poziomu gry GTPS-u. Nowymi rozgrywającymi będą Michał Pękalski oraz Konrad Krzywiecki. Do gorzowskiej drużyny wrócił także Patryk Wojtysiak. W zespole znalazło się także miejsce dla Artura Troski i Patryka Ożarskiego. Ostatnim nabytkiem lubuskiej ekipy jest Michał Kocoń, który ostatni sezon spędził w Olimpii Sulęcin. Jedyną niewiadomą pozostaje jeszcze pozycja środkowego, na której jest jedno wolne miejsce. – Na razie wstrzymujemy się z zakontraktowaniem środkowego. Do rozpoczęcia sezonu przyjedzie do nas dwóch młodych zawodników. Z jednym z nich podpiszemy kontrakt – powiedział Radosław Maciejewicz.

Siatkarze GTPS-u przygotowania do sezonu rozpoczną 12 sierpnia. Wszystkie treningi będą się odbywały na lokalnych obiektach. Na razie nie jest znany harmonogram sparingów gorzowskiej drużyny. Wiadomo jedynie, że będzie ona organizatorem Memoriału Ryszarda Świątkiewicza, który odbędzie się w dniach 13-14 września.

Podopieczni trenera Maciejewicza mają ambitne zadanie do zrealizowania w nadchodzących rozgrywkach. – Naszym celem jest awans do I ligi. Skład był budowany pod tym kątem. Będziemy mieli dwunastkę równorzędnych zawodników. Ten, który wywalczy sobie na treningu miejsce w podstawowym składzie, będzie grał – zakończył szkoleniowiec gorzowskich siatkarzy.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved