Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > BKS rozpoczął przygotowania do sezonu

BKS rozpoczął przygotowania do sezonu

fot. archiwum

Pierwszy mecz ligowy bielszczanki zagrają dopiero 5 października, ale już 29 lipca rozpoczęły treningi przed sezonem 2013/2014. Na pierwszym z nich zabrakło dwóch  zagranicznych siatkarek BKS-u Aluprofu - Serbki Danijeli Nikić i Niemki Heike Beier.

W BKS-ie Aluprofie przed sezonem doszło przecież do wielu zmian. W sztabie szkoleniowym znaleźli się trener Mirosław Zawieracz z asystentem Marcinem Owczarskim i statystykiem Adamem Malikiem. Aż osiem nowych siatkarek dołączyło do bialskiej ekipy. Kilka z nich to młode zawodniczki, które dzięki występom w BKS-ie Aluprofie mogą zaliczyć debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Znane są już także niektóre szczegóły dotyczące przygotowań BKS-u Aluprof-u. Bielska ekipa zaplanowany ma dwutygodniowy obóz (12-26.08.2013), w którym pierwszy tydzień zespół spędzi w Kielnarowej, a drugi na obiektach BKS-u. Wiadomo także, że bielszczanki zagrają w dwóch turniejach towarzyskich – w dniach 14-15 września w Jarocinie o Puchar Burmistrza Jarocina oraz w dniach 27-29 września w Szamotułach, w Szamotuły Cup 2013, gdzie zmierzą się z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza, Atomem Treflem Sopot i Chemikiem Police. W planach BKS Aluprof ma także zagrać kilka spotkań sparingowych. Póki co jednak nie są znane szczegóły, z kim i kiedy te mecze zostaną rozegrane.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved