Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wołkow zakończy karierę?

Wołkow zakończy karierę?

fot. archiwum

Siatkarz Zenitu Kazań, mistrz olimpijski z Londynu, przyznał, że dalej nie wyleczył kontuzji i dopiero po zgrupowaniu we Włoszech dowie się, czy będzie w stanie kontynuować karierę. - Jeśli będzie nawrót kontuzji, to nie będę grać profesjonalnie - wyznał.

Mimo poważnej kontuzji Aleksander Wołkow stwierdził, że nie żałuje decyzji o grze na igrzyskach. Siatkarz bowiem od dawna zmaga się z kontuzją kolana. Jego występ na igrzyskach w Londynie stał pod znakiem zapytania. Rosjanin zdołał jednak zagrać w zeszłym roku w najważniejszym turnieju, ale przypłacił to nawrotem kontuzji. – Ani sekundy nie żałowałem tego, że gra na igrzyskach spowodowała ponowne problemy ze zdrowiem. Niestety dalej nie doszedłem do zdrowia i dopiero po zgrupowaniu we Włoszech stanie się jasne, czy będę musiał zakończyć karierę – powiedział mistrz olimpijski.

W zeszłym roku Wołkow przeszedł operację w Niemczech, po której przepuścił sezon klubowy. Mimo tego kontuzja kolana cały czas się odnawia. – Przykro, że tak się stało z moim kolanem, ale w życiu cały czas trzeba sobie stawiać cele. Ja musiałem przypłacić je zdrowiem – zakończył Wołkow.

źródło: championat.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved