Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rafał Legień wraca do Andrychowa

Rafał Legień wraca do Andrychowa

fot. archiwum

Rafał Legień, który dotychczas prowadził MKS Banimex Będzin, przenosi się do MKS-u Andrychów. Szkoleniowiec powrócił tym samym po 20 latach do klubu, którego jest wychowankiem. MKS Andrychów zagra w 6. grupie II ligi mężczyzn.

Andrychowianie przejęli miejsce w II lidze po ekipie rezerw Kęczanina Kęty. MKS dwa lata z rzędu przegrywał walkę o awans, lecz teraz powrócił w końcu na szczebel centralny. – Myślę, że sportowo wcale nie ustępowaliśmy tym zespołom, które w turnieju finałowym znalazły się przed nami – przypomina Tomasz Rupik, który w poprzednim sezonie prowadził MKS, a teraz będzie asystentem Legienia. – Po prostu w rywalizacji turniejowej nie można sobie pozwolić nawet na najmniejszą chwilę słabości, a moim zawodnikom zabrakło w Gdańsku zimnych głów – dodał drugi już trener andrychowian.

Włodarze klubu pozyskali w swe szeregi środkowego z AZS-u AGH Kraków – Piotra Munika. Z Kęczanina przyszedł także atakujący – Kordian Szpyrka. Wciąż jeszcze nieznany jest los środkowego – Jakuba Blachury, który trafił do MKS-u w połowie sezonu z Wandy Kraków, która wycofała się z rozgrywek II ligi.

Początek przygotowań do sezonu trener Legień zaplanował na 5 sierpnia. Jego podopieczni będą pracować na własnych obiektach.źródło: inf. własna, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved