Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trefl Gdańsk zaprezentował nowych zawodników

Trefl Gdańsk zaprezentował nowych zawodników

fot. archiwum

Siatkarski klub Lotos Trefl Gdańsk podczas specjalnej konferencji prasowej zaprezentował nowych zawodników, którzy od przyszłego sezonu reprezentować będą żółto-czarne barwy i mają wpłynąć na lepszą lokatę w tabeli.

Oficjalnie przedstawiono reprezentanta Polski Jakuba Jarosza oraz Sławomira Stolca , który został MVP Młodej Ligi. Gdański klub zaprezentował podczas konferencji w Sopocie dwóch nowych siatkarzy, którzy odpowiadać będą za poprawienie jakości gry zespołu. Zawodników przedstawił prezes Lotosu Trefla, Piotr Należyty.

Zakontraktowanie Jakuba Jarosza oraz Sławomira Stolca jest przykładem tego, jak chcemy budować drużynę. Z jednej strony mamy doświadczonych zawodników, takich jak Kuba, z drugiej jest MVP Młodej Ligi Sławomir Stolc. Liczymy, że pozostała trójka młodych zawodników, która dołączy do zespołu, będzie miała okazję rozwijać się przy starszych kolegach i w przyszłości będzie stanowiła o sile naszego zespołu – powiedział Należyty.

Po przedstawieniu przez prezesa głos zabrał nowy atakujący Lotosu Trefla Jakub Jarosz, który w niedzielę zagrał w wygranym meczu reprezentacji Polski z Argentyną. – Cieszę się, że mogę brać udział w projekcie, który tworzony jest w Gdańsku. Mam nadzieję, że przyczynię się do dalszego rozwoju klubu. Widać, że Lotos z roku na rok pnie się w górę – powiedział Jarosz.Zadowolony z szansy gry w pierwszym zespole jest także Stolc, który w drużynie młodzieżowej spisywał się wyjątkowo dobrze. – Jestem bardzo zadowolony, że dostałem szansę gry ze starszymi kolegami. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, tym bardziej że trenuję w Gdańsku od małego. O graniu w seniorskiej drużynie marzyłem od dziecka – przyznał Stolc.

* więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved