Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel z nowym sponsorem

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel z nowym sponsorem

fot. archiwum

Posnet, polski producent kas i drukarek fiskalnych, dołączył do grona sponsorów Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla. Zmagania najlepszego polskiego teamu w siatkówce plażowej można oglądać na mistrzostwach świata w Starych Jabłonkach.

W ramach współpracy logo Posnet pojawi się na strojach Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla, w których siatkarze występować będą podczas trwających mistrzostw świata w Starych Jabłonkach. Zagrają w nich także w czasie pozostałych meczów rozgrywanych w sezonie 2013/2014.

Popieramy wszelkie sportowe idee. Dla naszych pracowników wybudowaliśmy halę sportową z boiskami do siatkówki, koszykówki i squasha oraz siłownię. Trzymamy kciuki za nasz najlepszy polski team. Mamy nadzieję, że Grzegorz i Mariusz sięgną po tytuł mistrzów świata, a ich sukces będzie nas wszystkich motywował do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego trybu życia – komentuje Robert Abramczuk, prezes Posnet Polska S.A.

Zawodnicy zajmują obecnie czwarte miejsce w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) w kategorii „siatkówka plażowa”. Ich ostatnie osiągnięcia to m.in. V miejsce na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Do tegorocznych sukcesów mogą zaliczyć I miejsce w turnieju Smart Beach Tour Münster oraz III miejsce w zawodach World Tour Grand Slam Haga.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved