Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Erica Coimbra: Czas wracać do domu

Erica Coimbra: Czas wracać do domu

fot. archiwum

Erika Coimbra potwierdziła doniesienia, które łączyły ją z powrotem z ligą brazylijską. Od nowego sezonu dotychczasowa przyjmująca Atomu Trefla występować będzie w stołecznej Brasilli. Z kibicami pożegnała się... na Facebooku.

Brazylijska przyjmująca Erica Coimbra informację o powrocie na stałe do ojczyzny umieściła na swoim koncie na portalu Facebook. O sopockim klubie nawet nie wspomniała, choć miała prowadzić z nim rozmowy dotyczące przedłużenia umowy. – Moi fani i wszyscy inni, którzy zawsze mnie wspierali, wiedzą, jak bardzo chciałam wrócić, by grać w Brazylii po trzech latach spędzonych w Europie. Moje doświadczenia stąd są niesamowite (…) Czas wracać do domu i być znów blisko rodziny i przyjaciół – napisała na swoim koncie Brazylijka.

Tym samym potwierdziła informacje, które w rozmowie ze stacją Bandsports przekazała Paula Pequeno – od nowego sezonu jej klubowa koleżanka.

Co ciekawe, „Kiki” w ogóle nie wspomniała o Atomie Treflu, z którym po rocznej przygodzie wywalczyła tytuł mistrzyń kraju. Przypomnijmy, że jeszcze w środę prezes sopockiego klubu Roman Szczepan Kniter utrzymywał, że negocjacje z Brazylijką wciąż trwają. – Jest to informacja medialna, której dotąd nie udało nam się potwierdzić. Cały czas prowadzimy rozmowy z Eriką dotyczące kontraktu na przyszły sezon, ale ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły – komentował te doniesienia prezes Atomu Trefla.Urodzona w Belo Horizonte 33-letnia siatkarka udział w rozgrywkach europejskich brała od 2010 roku, kiedy z Rexony Ades przeniosła się do Galatasaray Stambuł. Kolejny sezon spędziła w Igtisadchi Baku, a następnie trafiła do Sopotu.

 

źródło: sport.trojmiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved