Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Znamy podział drużyn na grupy w MŚ w Starych Jabłonkach

Znamy podział drużyn na grupy w MŚ w Starych Jabłonkach

fot. archiwum

Wiemy już, z kim zagrają polskie pary podczas mistrzostw świata, które w lipcu odbędą się w Starych Jabłonkach. Po oficjalnym losowaniu poznaliśmy grupy, w jakich najlepsze siatkarki i najlepsi siatkarze będą rywalizować o tytuł mistrzyni globu.

Przypomnijmy, że impreza na Mazurach odbędzie się w dniach 1-7 lipca.

Kobiety:

Grupa A
Kołosińska/Brzostek
Forrer-Verge/Depre
Bieneck/Grossner
Minusa/Ikauniece



Grupa B
Xue/Zhang Xi
Dubovcova/Nestarcova
Nystom/Nystrom
Paszek/Kociołek

Grupa C
Ross/Kessy
Fendrick/Hochvear
Broder/Valjas
Bloem/Kadijk

Grupa D
Meppelink/van Gestel
Mashkova/Tsimbalova
Fopma/Sweat
Pati/Michelle

Grupa E
Holtwick/Semmler
Bawden/Clancy
van der Vlist/Wesselink
Dumnauskaite/Povilaityte

Grupa F
Antonelli/Agatha
Ludwig/Walkenhorst
Bonnerova/Hermannova
Goricanec/Hueberli

Grupa G
Ukolova/Khomyakova
Schwaiger/Schwaiger
Artacho/Ngauamo
Pavan/Bansley

Grupa H
Cicolari/Menegatti
Borger/Buethe
Radarong/Udomchavee
Arvaniti/Karagkouni

Grupa J
Keizer/van Iersel
Zumkehr/Heidrich
Hansel/Schuetzenhoefer
Kayser/Graessli

Grupa L
Liliana/Baquerizo
Kolocova/Slukova
Prokopeva/Popova
Ross/Day

Grupa Ł
Talita/Lima
Maria Clara/Carol
Dampney/Boulton
Sinnema/Stiekema

Grupa M
Bekier/Oleksy

Lili/Seixas
Gioria/Giombini
Elwin/Iatika

Mężczyźni:

Grupa A
Fijałek/Prudel
Kapa/McHugh
Grimalt/Grimalt
Lario/De Amo

Grupa B
Alison/Emanuel
Plavins/Peda
Ingrosso/Ingrosso
Lech/Wojtasik

Grupa C
Dalhausser/Rosenthal
Huber/Seidl
Chevallier/Kovatch
Virgen/Ontiveros

Grupa D
Gibb/Patterson
Semenov/Koshkarev
Horrem/Eithun
Popov/Samoday

Grupa E
Pedro/Bruno
Evandro/Vitor Felipe
Spijkers/van de Velde
Herrera/Gavira

Grupa F
Smedins/Samoilovs
Stiekema/Varenhorst
Sorokins/Smedins
Muellner/Wutzl

Grupa G
Nummerdor/Schuil
Koreng/Walkenhorst
Gabathuler/Weingart
Gunnarsson/Brinkborg

Grupa H
Erdmann/Matysik
Rogers/Doherty
Hernandes/Fane
Bianchi/Suarez

Grupa J
Nicolai/Lupo
Brink/Fuchs
Lucena/Hyden
Saxton/Schalk

Grupa L
Ricardo/Alvaro Filho
Doppler/Horst
Kubala/Benes
Yakovlev/Kuleshov

Grupa L
Dollinger/Windscheif
Sidorenki/Dyachenko
Prokopiev/Bogatov
Kantor/Łosiak

Grupa M
Kądzioła/Szałankiewicz
Brouwer/Meeuwsen
Jackson/Leon
Kufa/Hadrava

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved