Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kozłowski w Resovii tylko na papierze?

Michał Kozłowski w Resovii tylko na papierze?

fot. Effector Kielce

Asseco Resovia Rzeszów teoretycznie będzie miała w sezonie 2013/2014 trzech rozgrywających - Lukasa Tichacka, Fabiana Drzyzgę i Michała Kozłowskiego. Jednak bardzo prawdopodobne jest, że ten ostatni nie będzie miał okazji zagrać w barwach rzeszowian.

Jak informuje serwis sport.pl, początkowe plany Resovii wobec rozgrywających były zupełnie inne. Michał Kozłowski miał wskoczyć na miejsce Macieja Dobrowolskiego, czyli drugiego rozgrywającego. Pierwszym miał zostać Lukas Tichacek, który przedłużył kontrakt z mistrzem Polski.

Później okazało się, że klub z Rzeszowa ma jednak możliwość pozyskać Fabiana Drzyzgę i Kozłowski został rozgrywającym numer trzy. Według sport.pl zawodnik najpewniej zostanie wypożyczony, jednak na chwilę obecną nie wiadomo, do którego klubu.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie podobna sytuacja miała miejsce z atakującymi. Bartosz Janeczek miał być zmiennikiem Jochena Schoepsa, jednak ostatecznie został nim Zbigniew Bartman. Z kolei Janeczek został wypożyczony do ligi francuskiej.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved