Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jolanta Studzienna: Porażki są wliczone w grę

Jolanta Studzienna: Porażki są wliczone w grę

fot. Bogusław Krośkiewicz

- To jest sport, raz się przegrywa, raz wygrywa. Porażki są wliczone w grę. Mam nadzieję, że jutro będziemy więcej walczyć, bo to chyba najbardziej zawiodło - stwierdziła po porażce w trzecim meczu barażowym trener Legionovii, Jolanta Studzienna.

Siatkarki Legionovii po dwóch wygranych we własnej hali, w barażu o miejsce w ORLEN Lidze liczyły na szybkie zakończenie rywalizacji. W trzecim meczu w Aleksandrowie Łódzkim górą były jednak siatkarki pierwszoligowca. Zawodniczki Jedynki silną zagrywką odrzuciły zespół gości od siatki, chociaż zdaniem trener Jolanty Studziennej nie to przesądziło o porażce. – Ciężko to ocenić tak zaraz po meczu. To nie jest kwestia jakiegoś jednego elementu, w każdym kuleliśmy. Gdy obejrzę mecz na wideo, to może będę wiedziała więcej. Z boku przyjęcie zagrywki nie wyglądało tak źle – stwierdziła po meczu trener Siódemki Legionovii. – Cały czas mamy problem z tempem bloku i nie potrafimy się przestawić na to, by skakać do bloku później. W trakcie ligi blok był naszym plusem, teraz pod koniec sezonu to wyraźnie zawodzi. Mam nadzieję, że jutro wstaniemy w lepszych nastrojach i pójdzie nam znacznie lepiej – dodała.

Jedynka nas chyba niczym nie zaskoczyła, grałyśmy z nimi już dwa spotkania. Wiadomo, że pewnie się czują we własnej hali. Problem jest w nas, każdy set źle zaczynałyśmy, od kilkupunktowej straty. Tak się nie da grać, ciężko tak gonić – przyznała Jolanta Studzienna. Kolejne, czwarte spotkanie już w niedzielę w Aleksandrowie Łódzkim. – To jest sport, raz się przegrywa, raz wygrywa. Porażki są wliczone w grę. Mam nadzieję, że jutro będziemy więcej walczyć, bo to chyba najbardziej zawiodło – zakończyła swoją wypowiedź opiekunka drużyny z Legionowa.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved