Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Paweł Pietkiewicz nie jest już zawodnikiem Pekpolu

Paweł Pietkiewicz nie jest już zawodnikiem Pekpolu

fot. archiwum

Od kilku dni mówiło się o rozwiązaniu umowy z kapitanem Pekpolu, Pawłem Pietkiewiczem. - Nie chciałbym rozwijać tematu, dlaczego zdecydowaliśmy się zrezygnować z usług tego zawodnika - powiedział to.com.pl prezes drużyny, Stanisław Nowaczyk.

Nie zachowywał się jednak odpowiednio w stosunku do trenera Andrzeja Dudźca. W efekcie funkcję kapitana zarząd klubu powierzył Konradowi Woronieckiemu – przekonywał na łamach portalu to.com.pl prezes Pekpolu, Stanisław Nowaczyk.

Przed trzecim spotkaniem z drużyną Cuprum Lubin drużyna Pekpolu jeszcze znaczniej straciła na sile, bowiem z poważną kontuzją kolana zmaga się Artur Jacyszyn. Pierwsze dwa starcia obu zespołów zakończyły się wynikiem pozytywnym dla niżej notowanych po rundzie zasadniczej lubinian. – Nie wypada mi komentować pewnych decyzji, bo od tego nie jestem. Wydaje mi się jednak, że jeśli rozgrywający przez trzy tygodnie nie wystawiają na treningach do konkretnego zawodnika, bo ten ćwiczy na zupełnie innej pozycji, to potem może to tak wyglądać. Zresztą na zapisie video będzie widać, czy w związku z tym rywale mieli problemy z odczytaniem naszego sposobu rozgrywania akcji, czy go nie mieli. Dla nas, zawodników, było to oczywiste już w trakcie trwania meczu – mówił po meczach Paweł Pietkiewicz, jeszcze wówczas kapitan zespołu. – Aż niemożliwe, że oba mecze przegraliśmy… – w Tygodniku Ostrołęckim wydarzenia minionego weekendu komentował szkoleniowiec ostrołęczan, Andrzej Dudziec.

Brak Jacyszyna i Pietkiewicza wydaje się być sporym osłabieniem zespołu, jednak pozostałym zawodnikom nie można odmówić woli walki, którą niejednokrotnie zaprezentowali w czasie trwania rundy zasadniczej. Jak mawiają: dopóki piłka w grze, wszystko się może zdarzyć. – Nie przekreślałbym jeszcze szans Pekpolu w rywalizacji z Cuprum Mundo. Jeszcze wszystko jest możliwe i w wyjazdowych meczach możemy pozytywnie zaskoczyć. Oczywiście będzie bardzo ciężko wygrać, ale postaramy się sprawić niespodziankę – na łamach portalu to.com.pl podkreślał prezes Pekpolu, Stanisław Nowaczyk.źródło: inf. własna, to.com.pl, Tygodnik Ostrołęcki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved