Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Bartosz Kawka: Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie

Bartosz Kawka: Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie

fot. archiwum

Przed świętami Bożego Narodzenia zarząd Rafako Racibórz podziękował Bartoszowi Kawce za współpracę. Ten wzmocnił beniaminka II ligi, Zawkrze Mława, z którym będzie walczył o utrzymanie. - Będę wspominał ten czas pozytywnie - mówi zawodnik.

Okres świąteczno-noworoczny nie był dla ciebie spokojny, tuż przed przerwą podziękowano ci za współpracę z Rafako Racibórz.. .

Bartosz Kawka:Racja, było trochę nerwowych sytuacji i nieporozumień, ale teraz staram się patrzeć w przyszłość, a rozdział mojego życia pt. AZS Rafako Racibórz oddzielić grubą kreską. Nie chcę roztrząsać tego tematu na forum, ale byłem mile zaskoczony jak po moim odejściu portale internetowe zaczęły się rozpisywać na mój temat i nawet do dziś na jednym z portali społecznościowych kibice z Raciborza piszą mi, czy nie chciałbym wrócić do Rafako. To znaczy, że jednak znaczyłem coś dla kibiców.

Jednak szybko znalazłeś nowego pracodawcę.Tuż po rozwiązaniu umowy dostałem propozycję z KS Zawkrze Mława. Gra tu mój kolega, którego znam jeszcze z czasów juniora oraz kilku chłopaków, z którymi spotkałem się już w zespołach seniorskich. Razem tworzymy zgrany kolektyw.

Jaki jest klimat w Mławie? Jakie cele są postawione przed zespołem?

Zawkrze Mława to beniaminek i jak na beniaminka przystało w większości przypadków będziemy się bić o utrzymanie. Kompletnie nie znam drużyn z tej grupy, no może poza Radomiem, przeciwko któremu grałem. Do zakończenia rundy zasadniczej zostało pięć kolejek. Trzeba w tych meczach zdobyć jak najwięcej punktów. Moim celem byłoby miejsce szóste, gdzie uniknęlibyśmy baraży. Jeżeli to nam się nie uda chciałbym bardzo, abyśmy zajęli miejsce siódme, bo to daje nam prawo do rozegrania pierwszych dwóch meczów u siebie.

W Raciborzu spędziłeś prawie 4 lata, jak wspominasz ten czas?

Będę wspominał ten czas jak najbardziej pozytywnie. Wiadomo, że nie zawsze było super, ale dobre chwile spędzone z chłopakami z drużyny przysłaniają te wszystkie nieporozumienia. Racibórz ma wspaniałych kibiców, którzy jeżdżą z drużyną na mecze i tak naprawdę oni zasługują na coś lepszego niż II liga.

Czy po tym sezonie chcesz zakończyć swoją przygodę z siatkówką? To był jeden z powodów zakończenia współpracy z Rafako.

Początkowo tak myślałem, jednak w moim życiu zmienia się wszystko jak w kalejdoskopie. Zobaczymy jak mi się ułoży współpraca z mławskim klubem. Mam też kilka planów niezwiązanych z siatkówką, ale na razie nie chcę o nich mówić.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved