Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Daniel Castellani: Nasi rywale dyktowali warunki gry

Daniel Castellani: Nasi rywale dyktowali warunki gry

fot. archiwum

Podczas konferencji pomeczowej zarówno Paweł Zagumny, jak i Daniel Castellani przyznali, że Kubańczycy byli dziś zespołem lepszym w każdym elemencie. - Nasi rywale dyktowali warunki gry - podsumował mecz szkoleniowiec Biało-Czerwonych.

Paweł Zagumny (kapitan reprezentacji Polski): – To był da nas bardzo zły mecz. Kubańczycy grali zdecydowanie lepiej w każdym elemencie. Mimo, że byliśmy blisko, nie udało nam się wygrać nawet seta. Gratulacje dla Kuby. Grali naprawdę dobrze i zasłużyli na zwycięstwo.

Daniel Castellani (trener reprezentacji Polski): – Chciałbym pogratulować Kubie. Grali znakomitą siatkówkę. Największa różnica była w zagrywce i przyjęciu. Nasze słabe przyjęcie uniemożliwiało nam wyprowadzenie ataku i nie mogliśmy grać tak jak chcieliśmy. Nasi rywale byli cały czas z przodu i dyktowali warunki gry.

Robertlandy Simon Aties ( kapitan reprezentacji Kuby): – Atmosfera na hali była wspaniała. Wygraliśmy bez straty seta, ale nasza wygrana nie była łatwa. Polska walczyła twardo i musieliśmy pokazać wszystko co najlepsze.Orlando Samuels Blackwood (trener reprezentacji Kuby): – Chciałbym podziękować za gratulacje. Myślę, że były to nasz najlepszy występ w tegorocznej Lidze Światowej, a Polski prawdopodobnie najgorszy. Zrobiliśmy idealną pracę z taktycznego punktu widzenia. Byliśmy też dobrzy w polu serwisowym. Mój zespół pokazał wielkiego ducha walki i zachowywali spokój nawet wtedy, gdy rywale walczyli, by odrobić straty.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved