Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Mroczkowska: Dziewczyny mi zaufały

Katarzyna Mroczkowska: Dziewczyny mi zaufały

fot. archiwum

We wczorajszym meczu Impel Gwardia Wrocław pokonała Gedanię Żukowo 3:0. MVP została wybrana atakująca wrocławianek, Katarzyna Mroczkowska, która powiedziała po spotkaniu: - Bardzo się cieszę, że dziewczyny mi zaufały i obarczyły dużą odpowiedzialnością w meczu.

Katarzyna Mroczkowska została wybrana najlepszą zawodniczką meczu inaugurującego 4. kolejkę spotkań PlusLigi Kobiet pomiędzy Gedanią Żukowo, a Impel Gwardią Wrocław. Statuetka MVP spotkania w tym sezonie w jej ręce powędrowała po raz trzeci. – Bardzo się cieszę, że dziewczyny mi zaufały i obarczyły mnie dużą odpowiedzialnością w tym meczu – mówi kapitan gwardzistek. – Tak się złożyło, że w dotychczasowych wygranych przez mój zespół spotkaniach, to ja otrzymywałam nagrodę, jednak mam nadzieję, że w przyszłości taką statuetkę otrzyma każda siatkarka naszej drużyny – dodaje.

Joanna Wołosz nie oszczędzała w ataku swojej koleżanki z zespołu, która w sumie w trzech setach zdobyła 23 punkty. – Taki jest rozkład gry w zespole Gwardii. Rozgrywające mi ufają, dlatego otrzymuję tyle piłek – twierdzi wrocławianka. A co by było, gdyby Katarzyny Mroczkowskiej nie było w zespole z Dolnego Śląska? Zawodniczka odpowiada krótko – na moje miejsce musiałby znaleźć się ktoś inny.

Podopieczne Rafała Błaszczyka bardzo dobrze rozpoczęły tegoroczne rozgrywki. Na swoim koncie mają trzy zwycięstwa i jedną porażkę. – Inaugurację sezonu w naszym wykonaniu jest bardzo dobra. Mamy korzystny rozkład gier, stąd nasze zwycięstwa. Szkoda, że w Łodzi zagrałyśmy słabiej, gdyż było tam nas stać na przynajmniej jeden punkt. Teraz czeka nas wyjazd do Mielca, gdzie liczymy na kolejne punkty, później mecz z Muszynianką, w którym z pewnością będzie bardzo ciężko – mówi Katarzyna Mroczkowska.

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved