Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Czarni zmieniają styl na mecz z liderem

II liga: Czarni zmieniają styl na mecz z liderem

fot. archiwum

Po porażce z AS-em Białołęka w ekipie Czarnych Radom nie było trzęsienia ziemi, rewolucji kadrowej, czy innych nerwowych ruchów. - Koniec grania „swojego". Mamy wygrywać - podkreśla drugi trener Wojciech Stępień przed najciekawszym meczem pierwszej rundy z Ósemką Siedlce.

Radomianie nie mają czasu, żeby zastanawiać się nad przyczynami porażki w stolicy. Wielu uważało, że to brak Grzegorza Szumielewicza sprawił osłabienie zespołu, które przekuło się na niepowodzenie. – Ale przecież nie może być tak, że gdy gramy nieco słabiej skrzydłami z powodu braku jednego gracza, nasz styl ma być nijaki. W końcu musimy go wypracować – podkreśla trener Stępień.

Zapewne radomianom znacznie pomogłoby wyeliminowanie błędów indywidualnych, które wciąż wkradają się w szeregi zespołu. Być może spowodowane to jest również roszadami, do których doszło w kadrze już w trakcie trwania sezonu. W końcu zgranie się z nowym rozgrywającym Jakubem Bednarukiem nie przyjdzie samo i do pełnego zrozumienia się pozostałych graczy z nim potrzeba jeszcze trochę czasu. Inną kwestią pozostaje, że w konfrontacji z liderem szkoleniowcy Czarnych będą zapewne mogli liczyć na pomoc Szumielewicza, a ta może okazać się bezcenna.

Początek spotkania w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu w sobotę o godzinie 17.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved