Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dominika Koczorowska: Chcę szybkiego zwycięstwa

Dominika Koczorowska: Chcę szybkiego zwycięstwa

fot. archiwum

Dominika Koczorowska jest jedną z trzech byłych siatkarek AZS-u, które występują w barwach Budowlanych Łódź. W odróżnieniu od Karoliny Kosek i Marty Pluty w stolicy Podlasia grała jednak nie rok, a aż trzy sezony. Latem przeszła do beniaminka PlusLigi.

Agata Pura zagrała tak, że jej MKS zwyciężył w Białymstoku 3:0, a ona dostała nagrodę MVP. Też zamierzasz uprzykrzyć życie swojej byłej drużynie?

Myślę, że nikomu nie napsuła krwi, tylko sobie sprawiła przyjemność. A mecz jest jak każdy inny, zamierzam go po prostu wygrać.

Widziałaś nowy AZS na video? Co można powiedzieć o tej drużynie?Analizę rywala mamy dzisiaj (rozmowę przeprowadzono w czwartek – przyp. red.). O przeciwniku wiem tyle, co przeczytałam w Internecie. Jest tam kilka dobrych dziewczyn. Szkoda mi ich ze względu na to, co się dzieje w klubie. Znów zatrudniono trenera, po którym zostały kontuzje, a dopiero teraz jest nowy. Ta sytuacja się powtarza. Widać przysłowie "do trzech razy sztuka" w Białymstoku nie działa.

To jakiego meczu się spodziewasz. Długa walka czy szybkie 3:0?

Mam nadzieję, że będzie krótki i skończy się dla nas zdobyciem trzech punktów. W Białymstoku są jednak dziewczyny, które umieją grać. Mogą się nam postawić, a jeśli my dołożymy do tego własne błędy, wszystko jest możliwe.

Autor: Miłosz Karbowski , Gazeta Współczesna

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved