Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Trefl z Gorzowem w sobotę, z Jaworznem w środę

Trefl z Gorzowem w sobotę, z Jaworznem w środę

fot. archiwum

Już za dwa dni siatkarze Trefla Gdańsk rozegrają kolejny mecz. Tym razem gdańszczanie zagrają w Gorzowie, podejmując miejscowy GTPS. Natomiast w następną środę podopieczni Jerzego Strumiło zmierzą się z Energetykiem Jaworzno.

Przed zespołem Trefla nie lada wyzwanie. Gdańszczanie o ostatnim, niezbyt udanym, pojedynku z Pronarem Hajnówką chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Pomóc ma w tym wygrana. Jednak o zwycięstwo w najbliższym spotkaniu nie będzie łatwo…

W sobotę zmierzą się z GTPS-em Gorzów Wielkopolski, drużyną, która zajmuje aktualnie 4. miejsce w tabeli. Gorzowianie wygrali dotąd cztery spotkania. Zwycięstwo odnieśli w Szczecinie, w Międzyrzeczu, w Spale i u siebie z silną ekipą z Piły. Przegrali tylko raz – z liderem tabeli Fartem Kielce. Pod względem dotychczasowych dokonań zdecydowanie wyprzedzają nasz zespół.

GTPS to połączenie doświadczenia i młodości. W ekipie Sławomira Gerymskiego znajdują się zawodnicy, którzy z niejednego siatkarskiego pieca chleb jedli. Jednak nie brakuje także powiewu młodości, chociażby w postaci rozgrywającego Łukasza Wrońskiego, atakującego Adriana Szlubowskiego czy przyjmującego Piotra Adamowicza.Wyjazdowe spotkania zawsze wydają się być trudniejsze niż te rozgrywane na własnej hali. Jednak w Gorzowie podopieczni Jerzego Strumiło nie będą osamotnieni. Na sobotni mecz z GTPS-em wybiera się grupka gdańskich kibiców, która dopingiem będzie wspierać zespół Trefla

Z koleji już w najbliższą środę Trefl Gdańsk rozegra u siebie mecz z Energetykiem Jaworzno w ramach 7. kolejki I ligi mężczyzn.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved