Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębianie zbierali na ochronkę

Jastrzębianie zbierali na ochronkę

fot. archiwum

Siatkarze Jastrzębskiego zaangażowali sie w działalność charytatywną. Podczas tygodnia majsterkowicza w Leroy Merlin w Żorach, Benjamin Hardy, Igor Yudin i Pedro Azenha wzięli udział w spotkaniu z klientami marketu.

Była to okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografu oraz zagrania mini meczu z zawodnikami jastrzębskiego klubu. Jednak głównym punktem ich pobytu w żorskim markecie była aukcja przedmiotów przekazanych przez Leroy Merlin – drzwi i kabiny prysznicowej. Zwycięzcy otrzymali koszulki Jastrzębskiego Węgla z autografami drużyny. 1000 zł uzyskane z aukcji zostanie przekazane Ochronce św. Dominika Savio działającej przy parafii Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu-Zdroju.

Ochronka prowadzi działalność wychowawczą dla dzieci w wieku od 4-16 lat uczęszczających do szkoły podstawowej lub gimnazjum i wywodzących się z rodzin kwalifikujących się do pomocy społecznej, w szczególności z rodzin wielodzietnych, rozbitych, bądź zagrożonych patologia społeczną lub uzależnieniami.

* Arkadiusz Kuta (Tygodnik Regionalny Nowiny)źródło: Tygodnik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved