Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Grzesiowski: Mówcie mi Larry

Krzysztof Grzesiowski: Mówcie mi Larry

fot. archiwum

- Start mieliśmy udany, ale jaki będzie finisz zobaczymy za kilka miesięcy. Wierzę, że będzie dobrze - mówi Krzysztof Grzesiowski. Przyjmujący gorzowskiego zespołu opowiada między innymi o swoim hobby i skąd się wziął jego pseudonim.

Rzadko udziela pan wywiadów. Dlaczego?

Krzysztof Grzesiowski:To nie jest tak, że unikam dziennikarzy. Po prostu nie pcham się przed kamerę i mikrofony, ale zawsze jestem gotowy do rozmowy. Nigdy nikomu nie odmówiłem wypowiedzi.

W drużynie znany jest pan jako Larry. Kiedy powstał ten pseudonim?Dawno, dawno temu (śmiech). Grałem wtedy w Spale. Któryś z kolegów mnie tak nazwał i przezwisko się przyjęło.

Ma pan brata bliźniaka. Larry i Harry są do siebie podobni?

Rodzina i przyjaciele twierdzą, że tak. Jak byliśmy młodsi to znajomi często nas mylili. Odkąd brat zrezygnował z czynnego uprawiania sportu to zrobił się trochę bardziej okrągły (śmiech). Teraz przynajmniej widać między nami jakąś różnicę.

Ma pan nietypowe hobby. Podobno interesuje się pan wyceną nieruchomości?

Pracowałem kiedyś w Warszawie jako agent nieruchomości. Nie trwało to długo, ale tak mi się podobało, że postanowiłem to kontynuować. Na razie śledzę na bieżąco rynek nieruchomości i studiuję wszystkie związane z nimi przepisy. Za jakiś czas chcę zdać państwowy egzamin na rzeczoznawcę majątkowego, a po zakończeniu sportowej kariery otworzę swoje biuro wyceny i obrotu nieruchomości.

Rajbud GTPS sprawia wrażenie zespołu, którego dewiza brzmi „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Jest w drużynie zawodnik, z którym rozumie się pan najlepiej?

Wszyscy jesteśmy dobrymi kolegami. Niektórych chłopaków znam od lat, inni dołączyli do naszej drużyny dopiero w tym sezonie. Najdłużej przyjaźnię się z Marcinem Olichwerem. Graliśmy razem w Szczecinie, będąc jeszcze juniorami. „Oli" jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć.

*Cały wywiad z Krzysztofem Grzesiowskim na www.gorzow24.pl
*Rozmawiała Karolina Sondej (gorzow24.pl)

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved