Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kibice czekają na CEV Indesit Champions League

Kibice czekają na CEV Indesit Champions League

fot. archiwum

Do pierwszego meczu siatkarek dąbrowskiego Enionu Energii w Lidze Mistrzyń pozostał jeszcze miesiąc, lecz już od tygodnia kibice mogą nabywać bilety i karnety na spotkania europejskich rozgrywek. Od 1 listopada trwa internetowa sprzedaż w serwisie www.kupbilet.pl.

Jest on wyłącznym partnerem dąbrowskiego zespołu w zakresie dystrybucji biletów na Ligę Mistrzyń w obecnym sezonie. Uruchamiając internetową sprzedaż klub postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy nie mają na tyle czasu, by przychodzić po bilety do klubu, ale także kibicom spoza Dąbrowy Górniczej, których jak się okazuje nie brakuje.

Władze klubu już wcześniej miały sygnały od kibiców siatkarskich z innych miast województwa, że są oni zainteresowani przybyciem na mecze Ligi Mistrzyń, a teraz potwierdzają, że uruchomienie internetowej sprzedaży było świetnym pomysłem, gdyż bilety przez internet rezerwują nie tylko kibice z Dąbrowy Górniczej czy Sosnowca ale także z dalekiego Zabrza czy Mikołowa.

Ponadto jak podkreśla prezes dąbrowskiego zespołu Robert Karlik – władze klubu bardzo dobrze znają i rozumieją współczesne potrzeby marketingowe w sporcie i nie wyobrażają sobie, aby dąbrowski klub nie korzystał z tak potężnego medium jakim jest internet. W ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży największym zainteresowaniem kibiców cieszyły się karnety upoważniające do wejścia na trzy mecze. Przy okazji warto podkreślić, że nabywcy karnetów nie tylko zapłacą mniej niż za pojedyncze bilety ale także otrzymają przed meczem w prezencie folder wydany na okoliczność występów w bieżącej edycji Ligi Mistrzyń.Dąbrowski zespół chętnym obejrzeć europejskie zmagania oferuje także inne drogi zdobycia wejściówek. Już wkrótce bilety na mecze dąbrowskiego zespołu w CEV Indesit Champions League będzie można wygrać w konkursie smsowym – więcej na ten temat już wkrótce na stronie internetowej klubu www.mks.dabrowa.pl .

Nie powinni się martwić kibice, którzy nie korzystają z Internetu lub nie preferują internetowych zakupów. Bilety i karnety na Ligę Mistrzyń nabywać można także osobiście w siedzibie klubu, która mieści się w dąbrowskiej hali sportowej przy Al. Róż 3 w godzinach 10:00-13:00 w poniedziałki i wtorki, a w pozostałe dni tygodnia w godzinach 10:00-17:00. Sprzedaż prowadzi także PUB Sportowy mieszczący się w dąbrowskiej hali – także podczas meczów ligowych, a już od 28 listopada czyli meczu ligowego z PPTS Piła kibice będą mogli zaopatrzyć się w wejściówki w kasach klubu. Władze klubu przypominają jednak, iż wszystkie miejsca na europejskie rozgrywki są numerowane, a więc każdy kibic chcący zarezerwować określone miejsce powinien zrobić to jak najszybciej.

Cena biletu (na jeden mecz):
Sektor G oraz I: 30 zł (tylko normalne)
Pozostałe sektory: 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

Cena karnetu (obejmuje trzy mecze):
Sektor G oraz I: 75 zł (tylko normalne)
Pozostałe sektory: 60 zł (normalny), 45 zł (ulgowy)

Terminarz rozgrywek Ligi Mistrzyń w hali „Centrum":

08 grudnia, godz. 20:30 – ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza – ASPTT Mulhouse (Francja)
15 grudnia, godz. 20:30 – ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza – Vakifbank Istanbul (Turcja)
19 stycznia 2010, godz. 20:30 – ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza – Scavolini Pesaro (Włochy)

*bilety ulgowe przysługują emerytom i rencistom oraz młodzieży szkolnej i studentom do 26 roku życia za okazaniem legitymacji

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved