Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Arkadiusz Terlecki: Coś jest nie tak z naszą grą

Arkadiusz Terlecki: Coś jest nie tak z naszą grą

fot. archiwum

- Musimy wykorzystać te kilkanaście dni przerwy na maksymalne udoskonalenie naszej gry - powiedział na temat zbliżającej się przerwy w rozgrywkach PlusLigi środkowy ekipy Jadaru Radom Arkadiusz Terlecki. Jego zespół zajmuje obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli.

Dość przewrotnie zacznę od pytania o sytuację zdrowotną w zespole. Kto choruje na grypę z graczy Jadaru?

Najpoważniejszą sytuację ma Siri (Hernandez, przyp.red.), który leżał w łóżku przez trzy dni i nie brał udziału w piątkowym porannym treningu. W poniedziałek przyszedł na salę i zagrał na własną odpowiedzialność. Dlatego w jego miejsce w wyjściowym składzie pojawił się Wojtek Żaliński. Z grypą zmaga się także Maikel Salas.

Ta trzytygodniowa przerwa w rozgrywkach (następna kolejka PlusLigi rozegrana zostanie za 3 tygodnie, przyp.red.) z pewnością przyda wam się na rozwiązanie tych problemów…Zgadza się. Pozwoli wykurować się zawodnikom, ponieważ kilku nie czuło się zbyt dobrze. Przede wszystkim musimy jednak wykorzystać te kilkanaście dni na udoskonalenie naszej gry, bo nie jest z tym za dobrze.

Z silnymi zespołami nawiązujecie walkę, prowadzicie przez niemal całego seta, lecz w końcówce nie potraficie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Z czego to wynika?

To dobre pytanie. Coś jest nie tak z naszą grą, nie wygląda ona tak, jak sobie to wyobrażamy. Nie wydaje mi się, żebyśmy zdecydowanie odstawali od reszty zespołów. Brakuje nam po prostu jeszcze trochę doświadczenia, być może także szczęścia w tych kluczowych momentach.

Rozmawiał Piotr K. Dobrowolski
Więcej w serwisie sportradom.pl

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved