Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jerzy Matlak o pilankach: Ten zespół jest dobrze skomponowany

Jerzy Matlak o pilankach: Ten zespół jest dobrze skomponowany

fot. archiwum

Niektórzy kibice po niedzielnym meczu w pilskiej hali skandowali w kierunku byłego trenera miejscowej drużyny „Jurek wróć". Selekcjoner nie zamierza jednak rezygnować z prowadzenia kadry i komplikować życia Wojciechowi Lalkowi.

Zaapelował jednak do swoich byłych podopiecznych. – Nie wierzcie w to, co donoszą media, że w lidze są dwie drużyny nie do dotknięcia, czyli Muszynianka i Aluprof – mówił Jerzy Matlak. Jak wypowiadał te słowa było już jednak po meczu, przegranym w kiepskim stylu.

Rzeczywiście pilskie siatkarki nie dotknęły mistrzyń Polski, za to ich były trener dotknął sedna sprawy. Gdyby PTPS przystąpił do spotkania z większą wiarą w zwycięstwo, byłby pewnie trudniejszy do rozpuszczenia przez „Mineralne". – Ten zespół jest dobrze skomponowany, ale potrzebuje więcej czasu na zgranie i przekonania, że nie ustępuje ligowym potentatom. W ogóle podział na wielką dwójkę i resztę drużyn jest dużym minusem naszej ekstraklasy – zauważył trener żeńskiej kadry.

Wczoraj dowiedział się on, że definitywnie stracił jako potencjalną reprezentantkę Joannę Mirek, której przewlekłe kontuzje nie pozwalają na występy w drużynie narodowej. Nie przeszkodziły jej jednak w poprowadzeniu klubowego zespołu do zwycięstwa za trzy punkty. – W Pile grałam przez cztery sezony. Zawsze jestem tutaj dobrze przyjmowana. Może to jest tajemnica moich dobrych meczów w pilskiej hali – zastanawiała się skrzydłowa gości.Więcej w "Głosie Wielkopolskim"

Autorem tekstu jest Radosław Patroniak

źródło: Głos Wielkopolski, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved