Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marta Haładyn: Drużyna jest jeszcze „świeża”

Marta Haładyn: Drużyna jest jeszcze „świeża”

fot. archiwum

Siatkarki z Dąbrowy Górniczej pokonały Gedanię Żukowo bez straty seta. Na rozegraniu w pierwszej szóstce w tym meczu wyszła Marta Haładyn, a pod jej wodzą dąbrowianki nie miały żadnych problemów z wypunktowaniem rywalek.

Robert Sarna: Dzisiejsze zwycięstwo przyszło wam bardzo łatwo, o czym świadczy wynik.

Marta Haładyn:Drużyna z Żukowa jest osłabiona w porównaniu do ubiegłego sezonu. Są to dziewczyny słabiej doświadczone, ale bardzo waleczne, co pokazały szczególnie w obronie. My musiałyśmy wyjść i zagrać swoje, co jest szczególnie ciężkie na początku sezonu. Drużyna jest jeszcze „świeża" i musimy dopracować jeszcze wiele elementów.

Zagrałaś bardzo dobre zawody dzisiaj, wyszłaś pani w pierwszej szóstce. Można powiedzieć, ze rozbiłyście Gedanię zagrywką.Takie były założenia i cieszę się, że udało nam się je zrealizować. Każda z nas chciała się pokazać z jak najlepszej strony przed publicznością.

Czy nie jest żal tych dwóch punktów straconych w pierwszym meczu?

Mi jest szczególnie żal, gdyż w ubiegłym roku grałam w Gwardii. Inauguracje sezonu mają to do siebie, że jest to mecz „podwyższonego ryzyka", a Gwardia zawsze na początku sezonu gra dobrze. Myślę, ze jeszcze niejednemu zespołowi Gwardia odbierze punkty.

Przed wami teraz spotkanie wyjazdowe w Mielcu, a potem dosyć ważny mecz we własnej hali z Muszynianką.

Wiadomo, że przeciwnicy będą coraz lepsi, ta tabela idzie w tę stronę, że będziemy napotykać coraz lepsze zespoły. Jesteśmy budowane po to, aby powalczyć z tą czołówką. Stal Mielec jest jak najbardziej do pokonania, ale nie będzie to taki łatwy mecz jak ten.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved